Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jbt. sada kad se setim da sam pre godinu dana i vishe tamo u martu 2007-e cuo za ovaj koncert u 24 sata kako sam bio happy i odma posle nedelju dana iso da kupim kartu (koju predpostavljate nije bilo tada XD, i onaj lik sto radi me je gledao zbunjeno :) ) .

 

A sada koncert za josh 13 dana , nemogu da se nachekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago tebi, ti si jos 2007-me cuo za ovaj koncert. Mora da si i pre Frubija cuo da ce biti koncert kod nas. :)

 

Sisonja, brate zavrsavao sam drugi razred srednje skole i dok sam se smarao na pshilogiji secam se da sam video u 24 sata da Americhki death metalci Nile dolazu u Srbiju. Samo sto msa tam oranije pogresio nije mart nego maj. :)

 

-EDIT- e sad ste me neshto zbunili.......... dal se ja to loshe secam, ali kad je nile bio u 24 sata ja sam izbacio buletin na myspaceu , a tada 2007-e nisam imao mysapce. :/ Ah fuck it....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wind Of Horus ako ne sviraju, slepci su najgori.

 

U principu ona lista koju je neko okacio na temi o koncertu je OK, mada bi meni licno vise odgovaralo da izbace par stvari sa novog a ubace gorepomenutu pesmu, User-Maat-Re(nju su stvarno slepci ako je ne budu svirali), Masturbating the War God, Multitude of Foes. Mada meni licno odgovara sto vise stvari sa Annihilation-a.

U svakom slucaju ako ne odsviraju moju omiljenu Execration Text i Lashed to the Slave Stick dzovani su najgori. Sve ostalo mogu da prezivimm ali te dve ako izostave,... :udri::puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) A meni mozda cak i najomiljenija pesma od Najla, a i mozda najomiljenija brtutal DM pesma :) I prva pesma koju sam i cuo od njih, i kao sto rekoh uz Lashed to the slave stick najomiljenija...

Kao sto rekoh sto se tice pesama sa proslih albuma ona setlista koju je neko naveo je OK, zanci samo iz nje nista da ne izostave, i bice sve u redu... Jos ako ubace nesto od ovoga sto smo/sam naveli(User-Maat-Re,User-Maat-Re,User-Maat-Re,User-Maat-Re,....pliz, pliz, pliz,pliz) i bombonica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...