Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

Neka ih onda barem gleda kako su prelepi :wub:

 

nile.jpg

 

 

mdaaa....po tome pre bih slusao seku aleksic il sl...a oni izgledaju ko retardi:D

 

a za to da li cu da ih slusam..to je na meni ja i nisam ubedjivao ljude da ih neslusaju vec izlagao svoj komenter..i mosljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Grammar Policeman reporting for duty." sucks:P

 

brate smor je bend koji pokrade ideju a onda je unisti time sto se izivljava...besomucno i bez potrebe

 

ko kad bi uzeo zikini kolo i sve vreme kucao 300/min i kao ...eto to je nesto:P

 

a sranje

*Glas koji boli od kolichine ironije u njemu* Egipatska mitologija i demonologija u sklopu iste uopshte ne zasluzuje 270~ double bass otkucaja u minuti, ili 1060 single udaraca po bas pedali u minuti. *Glas koji boli od kolichine ironije u njemu* :red:

 

PS. ne mlati po nechemu o chemu nemash blage veze.

Edited by Ukyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino, samo to je 540 udaraca po bas pedali u minuti. :bigblue:
Kollias is notable for using only one kick pedal during blast beats rather than the double-kicks employed by most drummers.

 

 

 

EDIT:

In Sacrifice Unto Sebek on the album Annihilation of the Wicked his double bass speed clocks in at 265bpm (16th notes) or 1060 single strokes of the bass pedal if measured over a one minute time scale [citation needed]

 

265x4 = 1060

 

on to radi sa jednom pedalom, dok nekom ko to radi sa dvije bi se to brojalo kao 530x2.

 

 

EDIT#2: Zbog toga je bog.

Edited by Ukyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kollias is notable for using only one kick pedal during blast beats rather than the double-kicks employed by most drummers.

 

 

 

EDIT:

 

265x4 = 1060

 

on to radi sa jednom pedalom, dok nekom ko to radi sa dvije bi se to brojalo kao 530x2.

 

 

EDIT#2: Zbog toga je bog.

Gresis.

Prvo, na "Papyrus Containing the Spell..." (mrzi me da kucam dalje) svira 270 bpm-a u minuti.

Drugo - bpm se meri u cetvrtinama, a on kad svira jednom nogom svira u osminama sto dodje:

 

270 x 2 = 540

 

Kod onih koji to sviraju sa dve noge, broji se kao 270 x 2.

 

Kad svira dupli bas na 270 bpm, to je onda 1080 udaraca u minuti. Zato sto osmina na jednoj nozi + osmina na drugoj nozi daju sesnaestinu, sto ce reci 270 + 270 = 1080. Znaci, 540 udaraca po bas pedali.

 

@ Wise Owl - nisam ni sumnjao. :)

Edited by SperMen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis.

Prvo, na "Papyrus Containing the Spell..." (mrzi me da kucam dalje) svira 270 bpm-a u minuti.

Drugo - bpm se meri u cetvrtinama, a on kad svira jednom nogom svira u osminama sto dodje:

 

270 x 2 = 540

 

Kod onih koji to sviraju sa dve noge, broji se kao 270 x 2.

 

Kad svira dupli bas na 270 bpm, to je onda 1080 udaraca u minuti. Zato sto osmina na jednoj nozi + osmina na drugoj nozi daju sesnaestinu, sto ce reci 270 + 270 = 1080. Znaci, 540 udaraca po bas pedali.

 

@ Wise Owl - nisam ni sumnjao. :)

Pa to je i bila poenta mog posta, bez objashnjenja o sesnaestinama i osminama, mozda sam se pogreshno izrazio ili si me pogreshno shvatio jer sam htio da dam puko objashnjenje.

 

Sve u svemu, Kollias = monster. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Glas koji boli od kolichine ironije u njemu* Egipatska mitologija i demonologija u sklopu iste uopshte ne zasluzuje 270~ double bass otkucaja u minuti, ili 1060 single udaraca po bas pedali u minuti. *Glas koji boli od kolichine ironije u njemu* :red:

 

PS. ne mlati po nechemu o chemu nemash blage veze.

 

 

 

 

braaavooooooo ja mlatim??:P aj sad ne smaraj nemas pojma sa zivotom.samo copy/paste &quote :evotigana:

 

ono sto sam rekao stoji-nile je oskrnavio ideju i simboliku mitologije vezane za egipat....a malo se razumem u to jer sam imao 5 ispit aiz toga...mada mozda gresim mozda se ti bolje razumes:P i jos jedno:kurac od benda kao sto je Nile u odnosu na defleshed nema sta novo da pokaze i da.a pogledaj koliko ima postov ai vjuova ...jer je popularan..a to je vidim najvaznije kao i branjenje istih:P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nile су бољи од Defleshed у сваком погледу.

Не знам зашто би неко поредио Дефлесхед са Нилетом, тотално различита музика, вокал и тематика.

 

Пропс за дебилизам ко год је та два бенда успио да упари.

 

ЕДИТ: Свака част Брзи_Мртви, још једном си надмаштио своје могућности.

Edited by Ukyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...