Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

Pesmica me podseća na novi hit nekog produvalog glam benda, Motli Kru, Bret Mišels i to, pa pomešano eventualno sa najmlohavijom post-Stejli Alice in Chains pesmom, pa sa još mlohavijim vokalima koji zvuče kao Ozi kad ne bi imao muda.

 

Ne mogu da razumijem hajp oko ovog benda... Tj. mogu, naseli ste svi na ovo šarenilo, i svakako zbog toga treba čoveku odati priznanje, video da se neće leba najesti od oldskula, rešio da uzme pare i odradio to, tako se to radi. I sad ga Hetfild nosi na majici, a on menja šminkicu svake godine, bole ga brige.

 

 

Ono sto ljudi vole kod ovog benda jeste taj okultni prizvuk koji odise SVAKOM pesmom,sama ta Arthur Brown atmosfera u SOUND-u koja je propracena sarenim i teatralnim performance-om.To su i oni sami dali do znanja svima,da je to ono sto im je kupilo publiku,obrada ABBA-e...mislim o cemu pricamo,mogli su da obrade i Tomu Zdravkovica dobro bi ispalo u njihovom slucaju :) .

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam još temeljno preslušao BOC, al' po onih par pesama koje sam čuo, verujem da su oni malo talentovaniji za pravljenje dobre pesme, Ghost mi još zvuče kao da su talentovaniji za marketing :D

 

i muzika im je parodija

 

:haha: :haha:

 

Tako je, slažem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOC je klasa za sebe. za mene postoje mozda 2-3 benda koja mogu da stoje u istoj ravni sa njima (mada to ne vazi za celu diskografiju i sve albume, ali da ne spamujemo temu sad).

 

marketing ghosta nije nista drugaciji od marketinga slipknota ili bilo kog drugog benda pod maskama, ali ceo taj okultni vajb koji imaju i zajebancija na temu sotone je zabavna.

zavisi sta je za koga dobra pesma, ali meni se dosta toga od ghosta dopada (melodijiski i kao pesma, ne mislim na tekstove :)).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I niko da prokomentariše sam album? Verujem da ljudi nisu ni videli link. :haha:

 

Deus in absentia maestralna stvar i jedna od njihovih najboljih, He is prezarazna balada. Singlovi se slegli kada sam ih čuo u kontekstu albuma, pogotovo Pinnacle. Spirit pokazuje potencijal da bude jedan od favorita. Ovo će se dooooosta slušati. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...