Jump to content

Ghost


obsessed by cruelty

Recommended Posts

Maiden izdao dupli album pa je 'to sada moderno u toj vrsti muzike'? xD

Pa nisu blesavi da dave ljude ako hoće da prodaju proizvod.

 

 

http://www.metalsucks.net/2015/09/10/editorial-problem-ghost-vocals/

 

Vocals sound like someone singing a song to someone else in the hopes that they’ll recognize the tune.

 

:haha:

 

I šmekerski momenat za Kukija ;):

When I hear Ghost’s vocals, I hear someone singing metal with a wink to the audience.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha...Maybe the whole band is a supergroup of high-profile rockers coming together to jam on some good-but-not-too-extreme-as-to-frighten-people-off doom metal. Who knows who else is under those masks? Brent Hinds? Matthew Bellamy of Muse? Joe Jonas? The possibilities are endless!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kontam i da jeste poenta tog vokala da bude melaholican, opusten i bez nekog iskazivanja sta ti ja znam. Zato su i birali Pape sa takvim glasom. Meni savrseno lezi, pored svih ovih vokalista sto bi da se iskurcavaju sa rasponima glasa, vristanjem, growlanjem i ostalo, Ghost jednostavno slusas kao celinu, nista ne iskace iznenada i ne dominira pesmama. Zato se i svidjaju veoma sirokoj publici, barem po mom misljenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

24.09 je godisnjica mog braka,kupio sam zeni kao poklon kartu za GHOST u Budimpesti ! :)

Koji si ti kralj! Ja kupujem karte za Valjak, Ćetkovića, Grašu...

Ja kao planiram, dosta mi je daleko, ako nagovorim ženu pa da odemo od jutra i malo prođemo Peštom. Još i ova sranja sa granicom. Kolko karta? 30e? Gde si uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' to kao ono kad Homer kupi ženi kuglu za kuglanje ili joj se ide? :D

Zapravo ih bas gotivi pa zbog toga u vidu poklona i ide :).Ja sam bas puno puta imao prilike Ghost da gledam i nije mi neko moranje sad da idem al ici cu zbog nje ovoga puta :).Svakog GOSTA 3 PUTA DOSTA,picu pivo i postaracu se da ona uziva ,verujem da ni mene nece razocarati (za sada nikad nisu),dobri su uzivo ...

 

Izmedju 25 i 30 eura ti je bilet...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...