Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

sad se setih pistolja na metkice,to je bilo totalni smor.Svi su ih imali osim mene.Blejali smo na krovu jedne zgrade kod okretnica trola ja i ortaci.Cim su putnici izasli iz trole ovi moji pucase i prestravise ljude.

 

Mi se sakrismo,a posle nekoliko minuta dodje neki crnogorac,student koji je izlazio iz trole,umlati moje ortake i izlomi im pistolje.Posto nisam imao pistolj nije me tukao.Ipak se isplati biti pacifista :P

Edited by Egzistencijalni Bol
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nikada nisam imao laser...neko rekao dedi da se od toga moze oslepti,pa nikada nije hteo da mi kupi...mor'o da se grbavim da zjebavam ljude...bilo je i fetisa bez zajebavanja ljudi...zeleni ringlovi...ja mislim da nikada nije doslo do toga da ringlov sazri...to se odma obrsti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam taj pishtolj na metkice. Pozajmio sam ga drugaru, a posle toga sam ga video na zidu u njegovom stanu. Tj. otisak pishtolja. Cale ga je zavrljachio kada je drugar pucao na svog brata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima kora i ovekovecena i na jutjubu od stane baje...deda ovo slusa godinama...dal mi baje pun kurac,dal dede...znam mu ovaj ceo radikalski album...deda naravno ima album i pre baje...onu krajisnik i srbijanka...od ,da ne lazem,da kazemo od 99 se ovo vrti...al je sigurno bilo 3-4 pre...barovic i krajisnik nam ko himna...post je tema "zal"...al ne za mladoscu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i onaj prvi koji ne bi prodao nikome,meni je neprocenjiv

 

poslednji-covek-na-zemlji.jpg

 

Al beše to lepo vreme,nisam pušio,nisam pio,sve pare sam pucao na Dilan Dog,Politikin Zabavnik (najstariji broj

ako se ne varam mi je od 2001,sve sam sačuvao) a malo kasnije i na Metal Hammer i Rock Express (časopisi koji na žalost

nemaju u ovoj smrdljivoj Srbiji nigde više da se kupe,a i da imaju imalo bi tri primerka koja bi koštala 400-500 dinara,na

par mesta videh cenu Dilan Doga i zaprepastih se,290 DINARA?! Nečuveno!),zabadanje na ringišpilu na onim aparatima za igrice i na fliperu,iznajmljivanje sonija (obično sam uzimao Twisted Metal,Mortal Combat,Worms,Teken i Fishing (od kojih sam dobijao šuljeve od riljanja po analogu) i pikanje do totalnog ludila (jednom napravih lični rekord,sedeo sam 24 sata (na koliko sam inače iznajmljivao,neke sitne pare 250-300 din) u istoj fotelji,ne pomerajući oči sa ekrana i ne skidajući ruke sa dzojstika,nisam jeo ni spavao ni pišo ni kenjao,ujutru mi se oduzele noge i pao sam na pod batrgajući se da se ustanem kao neki bogalj).Al naravno pored toga kao i sva ostala normalna

djeca igrah žmurke,klikera,šuge,ledenog čiče,pandura i lopova,kauboja i indijanaca,pa onda pljuce pa praćke pa one puške sa

gumicama od tegli (obično smo natezali kukuruz)... Ma bilo prošlo vremenski al sećanja ostaju...nekad kad smo se upušili probali smo nešto od toga al posle nekog vremena smo shvatili da nije to više to...

 

Elem što se tiče crtanih i filmova,uvek sam više voleo negativce i svaki put za njih navijao i uvek se skenjao na kraju

kad ova dobra strana pobedi :mrgreen: Al naravno voleo sam i ove normalne crtane,'baš baš' dečije... Navešću samo imena da ne bi previše trolovao (a i kontam da ima neko ograničenje):

 

1.Fredi iz Nightmare on Elm street (imam celu kolekciju i u kompu i na VHS-u :D)

I kultna pesmica one dječice što preskaču lastiž: One,two Freddy comes for you... (kako sam se kenjao od tog filma tada)

 

CAR MRAZOMOR

 

2.Zed i Rita iz Rendzera

 

Hordak u duetu sa svima znanim Skeletorom (koji se vidi na avataru)

 

3.Gargamel i Azrael iz Štrumfova

 

4.Bivis i Bathed headbangeri stari

 

5.Ed edd i Edi

 

6.Pinhead iz Hellraisera

 

pinhead12.gif

 

7.Alfred Kvak

 

8.Bitldjus

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima sad da se skinu svi i da se čitaju preko kompa al nije to... Em što oćoraviš,em što se ne vide ona

najbolja izadanja već ova posle Scalvija možeš čitati bez problema,a i nije to to...

 

Ne znam jesi kad čitao Horror strip ne znam tačno koji je to broj al zove se 'Igra Blizanaca'... Ne mogu sad

nigde da ti nadjem al ja se i dan danas vraćam tom broju,baš je brutalno (i žargonski i u bukvalnom smislu) odradjeno,ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam imao samo ovaj broj i bio je odlichan, mnogih se stripova i pricha odatle i sad secam...

 

slika-Almanah-13-Betmen--1117786x640.jpg

Uuuuuu i ja imam ovaj broj, i ovaj almanah je bio zakon. :rockdevil:

Inace imam ogromnu kolekciju stripova(od Bleka,preko Zagora do Texa),Mikijevih zabavnika,Politikinih zabavnika,Almanaha..pitaj kurac cega sve ne, i sve cuvam uredno, previse sam emotivno vezan za takve stvari da ih prodam ili bacim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam sve brojeve u poslednjih 15 godina. Politika i Politikin Zabavnik su retke stvari koje valjaju na trafikama.

 

Ja imam oko 400 brojeva Politikinog zabavnika,skupljao sam od 1989-1997.Svi zivi i zdravi,i nedam ih ni za kakve pare.

 

Zabavnik treba i čitati, nije dovoljno samo skupljanje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji casopis ikada.Ubedljivo.Zao mi sto sam ga prestao skupljati.

 

Zabavnik treba i čitati, nije dovoljno samo skupljanje.

 

To su ti rekle kolege sljakeri dok ste radili na kukuruznim poljima po Zitistu?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je... ja sam ga isto kupovao (i čitao :mhihi: ) od 88-me, do tamo negde 92-ge kad je rat i sva sranja izbio.

 

Kult.

Verovali, ili ne... pa stripovi (Iznogud...hell yeah :rockdevil: )... pa onda oni pokloni... neke karte bejahu, pa neko čudo za preračunavanje kalendara do 2025... i svašta još ponešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...