Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

Isli smo na kampovanje, tj. nocenje. Bila je tu neka devojka, par godina starija od mene, igrali smo se ceo dan u prirodi, u cvecu pokraj reke. Ja nabrao buket, onako bezveze, a ona ''ajde da se igramo muza i zene''. I jbg posrecilo mi se. Sta da radim. Uvek sam bio napaljen, inace.

 

 

Ontopic: tut-gut, nije kao sto je nekad bio.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mislim da se ne racuna sa 12 godina. To je jos uvek igranje.

 

Pa sa 12 moze da se jebe. Sta je sa vama? Kad si poceo da ga smirglas? Ne reci mi sa 20 godina. Ja sam se igrao sa svojih 5 godina u vrticu. Imao sam svoj harem i vodio devojcice u WC kada ostali spavaju(ja sam bio zaduzen da pazim na ostale i da budem budan jer su vaspitacice odlazile negde). U stvari ja sam zabedio jednu, a onda su ostale same nekako saznale(zene ne znaju da cuvaju tajne ni kao deca) i na kraju ih bilo 7. Malo su lizale, trljale i tako. Ja sam kao nesto malo ubacivao, a u stvari naguravao. To je igra, a sa 12 godina moze lepo da se jebe. Pogotovo sto si tada najnapaljeniji u zivotu.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se ne racuna sa 12 godina. To je jos uvek igranje.

 

Verujem da je to sve individualno. Za mene je to bilo vise od igre, pa se racuna. Pa sa 12 godina sam hteo da imam seks sa vecinom komsinica, uciteljicama, drugaricama..

 

Jos sa 7 godina, imao sam priliku da se igram sa dve drugarice u susednom selu, bilo je vece i htele su da odvedem jednu od njih iza coska, da se ''igramo''.

Nisam mogao da izaberem, jer nisam hteo da se ona druga oseti lose, pa na kraju nisam odveo nijednu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo ljudi, ko je sledeci? otvorite se, izbacite sve iz sebe, osecacete se lakse, vidite kako se Urinator vec lepse oseca...elem ja sam sa 5 godina 'teo da pojebem komsinicu, ona je imala nekih 8,9 godina, ali bio je previse mlitav pa nisam uspeo da ga ubodem a i ona je bila visa za dve glave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shamaranje majmuna sam zapocheo sa 10-11 godina kada sam kupio svoju prvu "Pan erotiku" na kiosku u Takovskoj ulici, pored frizerskog salona "Zorzo". U trafici je radio Nuredin (Nurce odmila, momak iz komshiluka. Bio je siroche po imenu Aleksandar, ali su ga Shiptari usvojili, pa je nesrecnik preimenovan).

 

Poshto sam uspeo da progutam blam prilikom te prve kupovine, drugari iz odeljenja su mi davali pare da njima takodje uzimam "Pan erotiku". Ko je imao vishe para, uzimao sam mu "Sex club" koji je bio u koloru i shtampan na masnom papiru. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

@ Pristojni urinator

 

U jebo te lebac!!! Ti si zajebo vek. Golden shower i to sa svrhom. :rockdevil:

 

Ja doduse nisam imao to iskustvo vec malo drugacije. Imao sam seks sa ribom kojoj je to bilo drugi put u zivotu. Prvi put je bio neki dan pre kada sam joj skinuo nevinost. Bila je lepa i mnogo dobra riba. Bili smo kod nje na gajbi i insistirala je da ugasimo svetlo jer joj je tako prijatnije. Inace primetio sam da se mnoge ribe tripuju oko toga. Ugasi svetlo - molim te!!! Jebo te koje smaranje. To je veliki down za svakog muskarca koji u glavnom vole taj vizuelni momenat. Da osmotre sisu, guzu, cicu i sve ostalo.

U svako slucaju da se vratim na temu. Krenemo mi lagano jebuckanje jer brze nije ni moglo. Tek se razradjuju putevi jbg. i ja osetimu jednom trenutku kada smo menjali pozu nesto mokro na nozi tj. na nogavici od trenerke. Pipnem ja kad ono cela mokra i topla. Pitam ja nju sta je mokro, a ona ce nemam pojma, mozda je prokisla kuca ili slicno. Ja pogledam u plafon ono sve suvo. Pogledam levo desno sve je ok. Ono jeste taj dan pala kisa, ali mozda na dva minuta i nije ni zemlju okvasila. Nastavim ja dalje i opet osetim posle nekog vremena na drugoj nogavici. Opet ja pogledam levo, desno i nista. Ne vidim nigde izvor te vode ili cega vec.

Zavrsili mi sve i seli da popijemo kafu. Ja pogledam trenerku ono dve ogromne fleke na nogavicama i po malo se zute. Trenerka bila sive boje. Tada mi ona prizna da je od slasti pisnula par puta kada sam ga izvadio i da se izvinjava mnogo. Samo mi je bilo cudno kako ni kapljica nije dohvatila do golog mesa nego je samo po trenerci pa zbog toga nisam ni osetio kada se sam cin odigrao.

Meni bilo bas simpaticno jer je bila skroz neiskusna, a bilo je sramota sto me okupala pa je lupila da kuca prokisnjava. Godinama sam je zezao zbog toga onako u sali. Ja se tek posle setio da smo mi bili u prizemlju kuce koja ima prizemlje i prvi sprat tako bi u svakom slucaju tesko prokisla do prizemlja. :mhihi:

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Кад видим ко све јебе, просто ми буде драго што ја никад нисам.

 

Krstaca ko vrata!!! Aj izadjemo u grad jednom i ima da ga metnes bar u dve dobre picoke i mozes posle reci da si jebo za dvojicu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Meni su emocije otisle na onaj svet sa mojom pokojnom verenicom i tamo su jos uvek. Ja sada samo fizicki opstim tako da ti oko emocija ne mogu pomoci jer sam osakacen. Samo ti nakupi emotivni naboj pa da natacinjemo ko musketari Riseljeovce.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала, добри мој Хефесте, размислићу добро и јавићу ти, емотивни ангажман ми је веома битан, не могу тек тако. :haha:

 

Evo ga i Tesa.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...