Jump to content

Upcoming Movies 2011. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Hajde da kažemo da je malo iznad proseka, ali ima nešto u svom izrazu i facijalnoj ekspresiji što potpuno odbija i meni deluje kao da ne može da se dobro uklopi u mnogo uloga.

 

Fair enough.smile.gif

 

Collin Farrell je pokazao kakva je glumčina u In Bruges. Odlično je odradio posao u jednom od najboljih filmova te godine.

Takođe je skroz dobar u Regrutu, Pride and Glory, Imaginariumu... Meni je on odličan.

 

 

Ja bih dodala jos Tigerland,tu mi je odlican isto...ima i manjih uloga npr u Intermission,ali je odlican takodje.

Edited by SweetNurse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Collin Farrell je pokazao kakva je glumčina u In Bruges. Odlično je odradio posao u jednom od najboljih filmova te godine.

Takođe je skroz dobar u Regrutu, Pride and Glory, Imaginariumu... Meni je on odličan.

 

Мене је до In Bruges жестоко нервирао, од тада га готивим :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo odgledah remake za The Thing, jos jedan remake za film koji ne treba ni dirati. I da dodam da izgleda potpuno tipicno, modernizovano - prepuno specijalnih efekata, nema one mistike i atmosfere koju krasi original, naravno.

Већ је изашао у Србији?

 

Руски филм Варвара, најављен за 2012.

 

 

Историјски филм чија је радња смјештена у ХIII вијек.

Када јој погину ближњи приликом напада крсташа, млада дјевојка Варвара ће узети мач у руку.

Варвара постаје неустрашива ратница коју непријатељи зову Бијела Смрт.

 

http://www.kino-teat...os/16781/annot/

Share this post


Link to post
Share on other sites

The producers convinced Universal Studios to allow them to create a prequel to John Carpenter's The Thing instead of a remake, as they felt Carpenter's film was already perfect, so making a remake would be like "painting a mustache on the Mona Lisa". However, the prequel still has the title of the original film, because they couldn't think of a subtitle (for example, "The Thing: Begins") that sounded good.

 

http://www.imdb.com/title/tt0905372/trivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Thing novi je prequel,a ne rimejk.

A Novaliis ga je gledao u Americi ako se ne varam. :bigblue:

 

 

Zeznuo sam se, mislio sam na trejler, film jos nije izasao valjda.

A sad sam se setio da jeste u pitanju prequel, to sam cuo jos ranije. Valjda se zavrsava tacno tamo gde pocinje original, sa onim psom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film Srđana Dragojevića „Parada“ premijerno će biti prikazan 31. oktobra u Sava centru.

 

U filmu igraju Nikola Kojo, Miloš Samolov, Goran Jevtić, Hristina Popović, Goran Navojec, Dejan Aćimovic, Toni Mihajlovski, Nataša Marković, Mladen Adrejević, Relja Popović, Radoslav Milenković, Anita Mančić, Branimir Popović,...

 

Film prati grupu gej aktivista koji pokušavaju da organizuju Paradu ponosa u Beogradu. Kada policija odbije da obezbeđuje skup, oni se obraćaju Limunu (Nikola Kojo), vlasniku agencije za obezbeđenje i ratnom veteranu. Pošto u Beogradu ne može da skupi ekipu za zaštitu gej parade, Limun odlučuje da „ekipu“ formira u regionu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZAfmn-9jVeA

Edited by Butterfingers
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, neka se vidi kako je Sbija jedna zatvorena, nacionalisticka drzava. Sva sreca pa imamo hronicare naseg doba, proroke poput Srdjana Dragojevica koji ce pokazati svetu kakva smo bagra, ko smo i sta smo zapravo. Mada i dalje mislim da je Srpski Film i dalje jedan od nasih najboljih ostvarenja koji savrseno predstavlja nasu zemlju, kulturu i narod i dodatno utice na nas ugled. Uz to ima i fenomenalan, direktan naslov.

Pa kad onda odemo na zapad, u ameriku, neka svi znaju za srbiju kao nacionalisticku zemlju. Samo je tako predstavljajte, o pozlaceni biseri sedme umetnosti.

 

Samo tolerantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...