Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

sto bre, pa da ti si fan one komunjare

"Fan" nije dobar termin u mom slucaju, sledeci put upotrebi "simpatizer"!!! Otkud ti znas da sam ja Euronymous-ov "fan"?!? I nije lepo da nekoga nazivas "komunjarom" jer samim tim vredjas njegovo misljenje!!! Svako ima pravo na svoje misljenje da i se izjasnjava kako mu volja!!! Otkud ti znas da si bas TI upravu?!?

Jesam, mnogo sam vise simpatizer "komunjare" nego "Kristijana"!!! Muzicki je mnogo zreliji, a i nije menjao svoje stavove i misljenja kao dragi nam satanista/paganin/NS-ovac/nionsamviseneznastaje Varg!!! Naravno, muzicki nema sta da se prigovori (osim na prva dva), ali je cinjenica da je pokrenuo lavinu koja je unistila black metal!!! Opet, to nije razlog zasto mi on ide na nerve!!! Uostalom, koga zabole uvo za black metal?!? Vec, se lik savijao kako vetar duva!!! No, on je tada jos uvek bio tinejdzer pa je i logicno sto je bauljao iz ideologije u ideologiju i nije znao gde i sta sa sobom!!!

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro nisam jbg hteo da te uvredim, i to si u pravu da svako treba da ima svoje misljenje nego mene Euronymous nervira kao pojava, a to je tacno da je Varg menjao dosta ideologija preko noci al to se svakom desava dok ne oseti gde pripada evo ko ja sto sam osetio da mi ne prija vise toliko black nego mzika tipa Opetha,Katatonie, anatheme i drugih

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vecina tih kutnih likova iz te rane faze je menjalo svoje misljenje kao ja carape,sto znaci vrlo cesto.I uopste,ako zelis da ostanes normalan,'vataj vajb i emociju koju Black Metal nepobitno ima(De Misteriis... u prvom planu),ali ne CHITAJTE tekstove ! 859% tekstova su pisani ujutro na klozetskoj solji ili dok su ti likovi bili na nekom gadnom tripu ! tr00

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni se mnogo dopada muzika i text za Die Liebe Nerthus'...stvar zvuchi kao neki srednjevekovni paganski ples a text govori o ljudima koji su se zrtvovali Boginji Nerthus ,tj svojevoljno su se udavili u jezeru... toje taaaaaako lepo ,zamislite ljude koji u koloni idu da se zrtvuju silama Prirode...dodbro je shto nemam jezero u okolini icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
meni se mnogo dopada muzika i text za Die Liebe Nerthus'...stvar zvuchi kao neki srednjevekovni paganski ples a text govori o ljudima koji su se zrtvovali Boginji Nerthus ,tj svojevoljno su se udavili u jezeru... toje taaaaaako lepo ,zamislite ljude koji u koloni idu da se zrtvuju silama Prirode...dodbro je shto nemam jezero u okolini icon_smile.gif

o kakvinm ti silama pricas...na kakvom si ti tripu...boze... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif

Evo vam Vargova aaresa, pa ko hoce da mu pise neka izvoli:

 

 

Varg Vikernes

Trondheim Fengsel

Nermarka 2, N-7047

Trondheim, Norway

 

 

****Napomena:

Nikad, ali, ni pod tackom razno ne pocinjite sa "Hail Satan" jer ce on baciti to pismo i nece vam odgovoriti na pitanja koja mu postavite. Ako mu se vase pismo svidi odgovorice vam 100%!!!

a ako ga zaprosim shta mislish hoce li pristati? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif

Evo vam Vargova aaresa, pa ko hoce da mu pise neka izvoli:

 

 

Varg Vikernes

Trondheim Fengsel

Nermarka 2, N-7047

Trondheim, Norway

 

 

****Napomena:

Nikad, ali, ni pod tackom razno ne pocinjite sa "Hail Satan" jer ce on baciti to pismo i nece vam odgovoriti na pitanja koja mu postavite. Ako mu se vase pismo svidi odgovorice vam 100%!!!

inace mislim da to nije njegova adresa, jer Varg je rodjen u Bergenu i koliko ja znam i zatvor u kome je nalazi se u Bergenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...