Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

I šta je tu čudno? Ja bih se zabrinuo da on u 35+ godina i posle 15+ godina u zatvoru ima želju da pali crkve i svira black metal. Osim toga, ne možeš uzimati dela jednog 17-ogodišnjaka za merilo stavova i karaktera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta je tu čudno? Ja bih se zabrinuo da on u 35+ godina i posle 15+ godina u zatvoru ima želju da pali crkve i svira black metal. Osim toga, ne možeš uzimati dela jednog 17-ogodišnjaka za merilo stavova i karaktera.

pa oke ali ako ces i tako i ljudi iz venoma su imali koliko 20,20 i koju kada su pisali te pesme pa nemozes ni ti bas tako da pricas da su pozercine.i oni su se isto lozili kao i varg u to doba i vrte kintu danas od te stare slave isto kao i varg..on da te crkve nije palio danas ne bi bio toliko popularan sto je isto da i taj venom nije imao tako "extreman" nastup u to vreme i pevao to sto peva i da nisu poceli prvi sa takvom vrstom muzike ne bi danas bili popularni kao sto jesu..isti djavo samo drugo pakovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, kako sam se ja kao klinac przio na Burzum. :blush: Dobar je matori Varg, sad ce izadje skoro. :da: Dosta je on pregurao, za to ide postovanje. Neki njegovi stavovi i tekstovi mi se bas dopadaju.

 

Znate kako tangira Varga, koji je resio da nestane iz javnosti i posveti se porodici cim izadje, to sto ga pljuju neki internet bolidi na nekom metal forumu?

Edited by militant

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu, bilo bi interesantno videti koliki bi procenat ljudi koji Varga nazivaju pedercinom smeo to da mu kaze u lice, nesto kao i za Gaahl-a. :) Nije sad da ga nesto branim, jednostavno lik je ubio coveka i proveo pola zivota u zatvoru, to ipak nesto govori. I normalno je da nece da se bavi muzikom kad izadje, sto rece Gojko, bilo bi zabrinjavajuce da je obrnuto. Covek je jednostavno pozeleo da vodi normalan zivot posle 15 godina u zatvoru, ne vidim sta je tu cudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

702591.jpg

 

Jebote.

 

pa moze da glumi varga sto da ne,mislim ono lice malo

 

Venom je apsolutno pozerski bend. Koristili su satanističku simboliku isključivo radi stvaranja publiciteta - ne znam kako drugačije to nazvati nego "pozeraj".

 

Što se snimanja filma tiče, tačno - ima isti cilj kao i knjiga, a to je da mistifikuje celu priču.

 

knjiga i film je sranje ideja.a venom je dobar bend bez njih nebi ni bilo blek metala.pozeri su oni mayhem i oni kasniji blek metal bendovi a venom su dobri jer su nekako zadrzali neku tresh dimenziju u tome

 

Ma po svemu, po tom pederskom ponasanju. On neka faca sto je u zatvoru zavrsio, jes qraz. Jos sta on ima reci Dimmu Borgiru ?

 

dimmu su gej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffffffffff....... sta procitah sve u posljednjih 20-ak postova, nevjerovatno!

 

Da,da, Varg je pedercina i pozer jer vise nece da pali crkve sa 35 godina, kazu mu klinci koji jos uvijek zive sa tatom i mamom i uzimaju im pare za kiflu s kremom.... On je djeco palio crkve kad je bio vasih godina, a sad je malo zreliji.... Bilo bi idiotski da je drugacije!

 

A Venom - pozerski bend u cijem opusu nikad nije bilo ni trunke iskrenosti osim iskrene zajebancije... Meni je Venom = Keceri. Tako nesto...

 

Varg Vikernes = Filosofem, Hvis lyset tar oss. End of discussion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Venom - pozerski bend u cijem opusu nikad nije bilo ni trunke iskrenosti osim iskrene zajebancije... Meni je Venom = Keceri. Tako nesto...

 

keceri su komercijalno govno a venom realno nikada nisu zaradili nikave pare od icega.nije da ih sada previse branim ja ni neznam ni jednu pesmu od venoma niti ih slusam ali bend im tresh vrednost.svidja mi se sto nisu hteli da sviraju obican hevi metal koji je inace sranje muzika i odlucili se za korak dalje praveci sintezu panka i metala.i serem se na sve prave blek metalce koji zele da budu pravi u svom satanizmu.venom su super jer kao prvo nikada nisu znali da sviraju niti da prave nesto sto ce da lici na muziku kao drugo jebeni su kult.ovo je pravo

 

venom%20band.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...