Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Ako već pričamo o izdržavanju porodice, povratak muzici mu je najbolje (jedino?) rješenje, pošto ne vidim puno ljudi koji bi se upuštali u kakve druge poslove sa čovjekom koji je proveo 16 godina u zatvoru zbog ubistva, a uz to je rekreativno palio crkve...

Mada ne znam kakve su i tu pare...

 

 

Ali imao je samo 17 godina, nafurani balavac, sad je cak i dijete dobio :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali imao je samo 17 godina, nafurani balavac, sad je cak i dijete dobio :mrgreen:

 

?

 

Ne mora ta muzika da bude kao ona što je radio prije 20 godina, ako si na to mislio, ima sasvim dovoljno ljudi koji bi kupili njegov album, pa da je samo prdnuo u mikrofon.

 

A ako se ne varam, čeka treće dijete, ili tako nešto...

Edited by ascendant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ako mu Black metal bude jedini izvor da izdrzava porodicu. Neverujem bash da ce od stocarstva(isto tako neverujem da ga je neko u zatvoru uchio stocharstvom) neshto puno zaradjivati(a josh ko ce da zaposli choveka negde ozbiljnije koji je bio u zatvoru), ali ono ko zna. Ali kako Kinetic kaze ako mu je stvarno do izdrzavanja porodice razne izdavacke kuce ce se utrkivati da za njih on izda novi album sa imenom Burzum.

 

pa ne vidim da su dosad umrli od gladi da im odjednom treba neka milionska zarada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest firiella

evo sta ja mislim da bi trebalo da bude: kad bi sada izdao dobar album, i to posebno pod imenom Burzum, kao sto rekoste, onda bi zaradio brrrrdo love, posto smo ga se svi zazeleli jaaaaaaaaaaako...tako da sigurno nece pogresiti ako se vrati muzici...mada nije ni los pisac...ma samo da se on nama vrati...i svi srecni...3:) mislim da je dobio mnogo inspiracije u zatvoru... nadam se... :) burzum burzum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je jasno rekao da ce da radi na svojoj farmi i da pravi muziku i ne znam cemu sva ova nagadjanja i socijalni planovi! Od black metala ne moze da se zivi; pogotovo to ne mogu bendovi koji ne sviraju uzivo (da ne kazem prave velike turneje); a The Cunt definitivno spada u tu kategoriju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ako bude pravio muziku za svoju dusu, da ce napraviti nesto avantgardno, sto ce popljuvati blekeri (sto rece josif). A ako je za pare, onda black metal. Jasno je u svakom slucaju da ga black ne interesuje vise, vec duze vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SATYRICON.tif.big.jpg

 

Oni se ne slažu.

Ocekivao sam da ce neko da mi navede Dimmu Borgir kao primer;ali moze i ovo! :) Prvo;poslednji albumi Satyricona su black metal koliko su i Gorefest "Soul Suvivor" ili Carcass "Swansong" death metal! Drugo;oni se danas rasturaju od turneja sto ih opet cini losim primerom posebno imajuci u vidu da The Cunt nema nameru da se popne na binu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...