Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Pa što ne nađeš negde sliku sa Hvis Lyset Tar Oss-a i ne odštampaš je na nekoj kvalitetnoj majci.

Imaš radnji koje to rade, samo poneseš sliku na nekoj USB flešci.

 

Pa svaka ima logo preko sebe :)

 

EDIT: Sad sam se setio da je to u originalu umetničko delo, ne cover, evo nađoh :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A sta ga znam...

Metal majice jesu gay realno-jer ih dosta ljudi dozivljava kao uniformu tipa "moram da obucem majicu da bi bio troo i da se pickice loze na mene posto imam dugu kosu,metal majicu i pocepane tesne farmerke" :mhihi:

Moram moj kurac-ja ih nosim zato sto su mi pored par "normalnih" majica to majice koje jednostavno-nosim :)

Imam 3 takve majice i uzeo sam ih jer sam hteo jeftine majice koja ce da izguraju sezonu-dve a i svidjaju mi se logoi pojednih bendova-ima zaista sjajnih

Moja omiljena je Blackwater Park koju sam uzeo u Felix-u-em gotivim Opeth em je majica zaista dobro uradjena i to mi je bio razlog zasto sam je i kupio(druge dve su Metallica-Justice For All i Death-na zalost nije bilo Scream Bloody Gore-a koji ima one dojajne kosture sa peharima pa sam morao da se zadovoljim sa Human logom ;) )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ga znam...

Metal majice jesu gay realno-jer ih dosta ljudi dozivljava kao uniformu tipa "moram da obucem majicu da bi bio troo i da se pickice loze na mene posto imam dugu kosu,metal majicu i pocepane tesne farmerke" :mhihi:

 

Mudro zboris. Evo ja prva nosim roze jaknice i plave majcice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A onda oteram sve to u tri lepe, nabacim dronjavi sorc, crne cizmake na stiklu, crnu majcu i dronjavi teksas prsluk do truka, pustim kosu a la vila promaja i :rockdevil:

 

Verovali ili ne (:

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteo sam na Burzum - Anthology 2008. Legit?

 

:da:

 

Misanthropy izdao best of kolekciju da se nauzima još malo kinte, iako zdrava logika i raznolikost Burzum diskografije jasno govore da je besmisleno praviti Burzum best of. Ali lako je kada nema ko da se buni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varg je prvi krenuo sa nekim stvarima u bm-u, npr. ta upotreba klavijatura, ambijentali..pazi to su bili poceci 90-ih. Da nije zaglavio u zatvoru, verujem da bi imali jos ko zna koliko kultnih albuma atmosfericnog-avangardnog-doomish black metal-a :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ima svoje omiljene stvari, ja zimi najvise slusam Hlidskjalf album, ali sve od Burzuma volem, u globalu.

 

Inn i slottet fra droemen mi je nekako posebna pesma, imao sam lepa iskustva jedne zimske noci uz nju, dok sam lutao kao pravi tr00 bljeker. :) posebno onaj atmosfericni deo pesme na kraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
In 1992 Vikernes under the artist name Burzum released his first album. Now he has plans to release his seventh. The last album came in 1999. In addition, he finished writing the script for his autobiography.

 

"It will work out a few new details about the killings," he said, "which were never focused on before. But I will wait to tell the story in completion."

 

Engleski prevod je dosta jadan i smesan, ali je zanimljiv intervju. Izgleda da se sprema album..??

 

intervju

 

Mada, ovo je sa burzum.com sajta, koji vise nije zvanican.

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...