Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Gay grim nekro bend, kao odgovor na ove gay emo 'not a boy, not yet a men' grupe sa MTVa. A fin je Varg na ovoj slici gore, izgleda kao rumunski radnik sa njive koji razmislja dje je najbolje iskopat septicku jamu

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja nešto kapiram, da sam proveo 16 najboljih godina iza brave prvo što bi mi palo na pamet pri izlasku definitivno ne bi bila muzika :lol:

 

Meni bi definitivno bila :da: Jedino konkretno što taj čovek predstavlja je black metal muzika, sve ostalo je sviranje kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja nešto kapiram, da sam proveo 16 najboljih godina iza brave prvo što bi mi palo na pamet pri izlasku definitivno ne bi bila muzika :lol:

 

treba njemu neka mlada zenka, pa ce odmah dase oporavi...eto sanse za napaljene metalke :)

A i za neke metalce, koji ga gledaju kao boga :)

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja nešto kapiram, da sam proveo 16 najboljih godina iza brave prvo što bi mi palo na pamet pri izlasku definitivno ne bi bila muzika :lol:

 

Dobro, velikom broju ljudi to ne bi palo na pamet, ali njemu kao čovjeku koji voli da privlači pažnju sigurno bi... možda ne konkretno muzika, ali pisanje svakako...

Da ne pričamo tek o ponudama izdavačkih kuća koje će da se utrkuju koja će da izda prvi album po izlasku iz zatvora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Josif:Razlikuje se kakav bude imao stav prema muzici kada izadje. Ako bude hteo da stancuje muziku onda ce se okrenuti izdavachkoj kuci koja bude dala najvishe para i napraviti BM koji je u tom trenutku najpopularniji, i nabiti mu neke izvikane muzichare u bend. Ali ako sedne kuci i sam pravi muziku u svojoj stali dok pazi na decu i uziva u harmoniji porodice, moze svasta da bude.

 

Ali ja sam najpre da se lik neko vreme posle izlaska iz zatvara "klimatizjue" , tako jest navikne na danasnje moderne tokove zivota i malo provede godina uzivajuci u slobodi i ako stvarno zeli da se vrati muzici malo nadoknadi propustenog znanja. :D

 

@Azal: Neko te lago, svirao je on uvek gitaru......

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Josif:Razlikuje se kakav bude imao stav prema muzici kada izadje. Ako bude hteo da stancuje muziku onda ce se okrenuti izdavachkoj kuci koja bude dala najvishe para i napraviti BM koji je u tom trenutku najpopularniji, i nabiti mu neke izvikane muzichare u bend.

 

Ma daaaj, veće su šanse da Sinod potpiše za Norma Evangelium Diaboli nego da se ovo desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, sad svi kao nesto palamudite o njegovim planovima za muziku isl. Mislim da je njemu trenutno jedina briga kako da izdrzava porodicu, vjerovatno ga boli kurac za black metal i sve sto ima veze sa tim.

 

Sta ako mu Black metal bude jedini izvor da izdrzava porodicu. Neverujem bash da ce od stocarstva(isto tako neverujem da ga je neko u zatvoru uchio stocharstvom) neshto puno zaradjivati(a josh ko ce da zaposli choveka negde ozbiljnije koji je bio u zatvoru), ali ono ko zna. Ali kako Kinetic kaze ako mu je stvarno do izdrzavanja porodice razne izdavacke kuce ce se utrkivati da za njih on izda novi album sa imenom Burzum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ocekujemo tinejdzera. Zna se ko je on.

Ubedjena sam da ce, posle izvesnog vremena, poceti tamo gde je stao tj. ostati u muzici.

 

Da, predmet ismijavanja, ikona gluposti i idiotizma. Ipak bez obzira na sve, stoji da je bio jedan od najtalentovanijih muzicara (djecaka). Ne vidim uopce neku drugu stranu zbog koje bi vrijedilo pricati o njemu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznato je da ogroman broj black metal muzicara ne moze da zivi od prodaje albuma i eventualno live nastupa. Vecinom rade neki ekstra posao, i od tih para zive dok ovamo od muzike eventualno mogu zaraditi novca da ponove opremu za rehearsale i sl.

Varg odavno nije radio metal muziku, pitanje je ima li inspiracije. A cak i da proda sledeci album pod etiketom Burzuma za grdne pare, pitanje je na sto ce to da lici. Mozda bi u black metal bajci on sada izdao utlimativni album, ali jebi ga.

 

Nego, vidjecemo sto ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, predmet ismijavanja, ikona gluposti i idiotizma. Ipak bez obzira na sve, stoji da je bio jedan od najtalentovanijih muzicara (djecaka). Ne vidim uopce neku drugu stranu zbog koje bi vrijedilo pricati o njemu.

 

 

Zasto si onda prisutan na ovoj temi? :)

 

Feniks@dobra ideja :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako već pričamo o izdržavanju porodice, povratak muzici mu je najbolje (jedino?) rješenje, pošto ne vidim puno ljudi koji bi se upuštali u kakve druge poslove sa čovjekom koji je proveo 16 godina u zatvoru zbog ubistva, a uz to je rekreativno palio crkve...

Mada ne znam kakve su i tu pare...

Edited by ascendant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...