Jump to content

Whitesnake


Volvox

Recommended Posts

Pa ne znam čemu ovolka ložana...ko poredi oproštajni i promotivni koncert sabira babe i žabe. Kome se nije dopao izbor pesama Vajtsnejka verovatno bi s istim stavom komentarisao i da su svirali 21+ pesmu...Meni je koktel starog novog plus vanredan bonzovski solo na bubnju Brajana Tišija uz nadasve sjajne gitare, dominantno pojačan novim aranžmanima potpuno ispunio nezaboravno veče...i naravno lavovsko buldožersko režanje uz deep breath godinama oduprtog Dejvida bilo ekstatično u In the still of the night, plus akapela Soldier of fortune.....

Opet ih Judasi nisu bas oduvali, pricate kao da WS nisu odlicno zvucali.

Edited by Ahonen Son of the sky
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarisalo se na temi koncerta poprilično, koliko se ja sećam, sad zašto ovde niko nije komentarisao... ne bih znao. Uglavnom, lepo što si se ti toliko oduševio, slažem se da ne bi trebalo baš porediti nastupe JP i WS, ali recimo činjenica je da je WS bio slabiji u odnosu na svoj nastup sa Taša 2006. Prekratka setlista i nepotrebni guitar & drum solo delovi, Coverdale značajno lošije zvučao... Priest-i jesu bili zvezde turneje i ok je što su oni svirali duže i sve to, ali mogao je WS i malo više da nam da, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....Nisam se "toliko odusevio" jer prilicno dobro poznajem i dovoljno dugo slusam da znam sta je ono sto na tom koncertu trazim. Svakako su to biseri a ne nepotrebni drum solo delovi niti gitarski kakogod...Mislim da ozvucenje nije bilo reprezentativno...Koverdejl nije losije zvucao glas mu je pukao mesec dana pre turneje, zvucao je prigusenije...nikako lose, prosto boja je bila drugacija. Ne postoji bolja kopija originala na hiljadama koncerata od samog Dejva (toliko puta treba otpevati te stvari na istom nivou nimalo lak zadatak, posebno ako imas godine i tako zahtevne hitove). To e to...Bio sam i na Tasu svakako (pamtim odlicno otvaranje sa Burn, pa je i logicno da ga nema na set listi), ljudi se nisu ponavljali a Beograd je part of whole, piece of puzzle...Posebno mi se dopao drugarski odnos s publikom i zahvalnost za godine uspona i padova.

Komentarisalo se na temi koncerta poprilično, koliko se ja sećam, sad zašto ovde niko nije komentarisao... ne bih znao. Uglavnom, lepo što si se ti toliko oduševio, slažem se da ne bi trebalo baš porediti nastupe JP i WS, ali recimo činjenica je da je WS bio slabiji u odnosu na svoj nastup sa Taša 2006. Prekratka setlista i nepotrebni guitar & drum solo delovi, Coverdale značajno lošije zvučao... Priest-i jesu bili zvezde turneje i ok je što su oni svirali duže i sve to, ali mogao je WS i malo više da nam da, jbg.

Edited by Ahonen Son of the sky

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Eventualno rasprodali koncert da si malo bolje obavešten, ali ok, kapiram da je više kul sopstveno mišljenje nego činjenice.

Što se tiče njihovog koncerta ove godine oni potvrdiše da su pomerili celu turneju za jesen jer im je upala US turneja. Nema nikakve veze sa Srbijom, cela Evropa je izvisila, ali dobro, septembar nije daleko tako da ćemo ih ipak gledati.

Elem, WS definitivno potvrdio ovo, nije rekla kazala, koncerta će biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А које су то чињенице? Нека испитивања јавног мњења, шта? :haha:

Волео бих ја да у Србији на Кататониу дође 10 000 људи, као уосталом и на било који концерт било којег бенда, али нешто не видим гомилу публике Кататоние у Србији. Осим ако Радиша Илић не закупи цео концерт. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кататониа? Па они би у Србији скупили 50 људи, 100 ако би карта била испод 2 000.

А које су то чињенице? Нека испитивања јавног мњења, шта? :haha:

Волео бих ја да у Србији на Кататониу дође 10 000 људи, као уосталом и на било који концерт било којег бенда, али нешто не видим гомилу публике Кататоние у Србији. Осим ако Радиша Илић не закупи цео концерт. :rockdevil:

Ti znaš da su bili u Beogradu 2006. godine? Karta je koštala 1500 kinti i koncert je bio rasprodat. Bilo je premešteno u malu salu SKC-a, jer nisu mogli da popune veliku, a nije bilo kluba sa kapacitetom između pomenutih prostora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Докле бре више!!! Овај бенд је зрео за пензију, од 1989. године нису снимили добар албум. Задњи албум је имао пар просечних песма.

Нови албум је доказ да су креативној кризи.

Организатори доведите неки нови бенд који је у форми (нпр Enforcer, Portrait...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije valjda opet hahaha :haha: :haha:

 

Koncert na Tasu 2006. je bio ruku na srce fenomenalan, ali sad su stariji skoro 10 godina u odnosu na to vrijeme (a i tada su bili stari :lol:), 2011. su dobro dosli da se proda dovoljan broj karata da se opet ne otkaze Judas Priest, a i tad mi ih je bilo ok vidjeti jos jednom, kad su vec tu, ali sve nakon toga mi je apsolutno nepotrebno. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ovog Kaverdela treba tući ko konja,kad sam ćuo koje je ono pišanje po samom sebi i deep purpletu.strrrašno.samo što mi suze nisu krenule.našta ono lići ljudi,obrade 1974-1976 sa albuma...lay down,total jebaćka pesma,a sad zvući ko da je pevaju dok ga proliv jebe.

šta sve kućka radi zarad para.govnara.

 

al,ne bojim se đo linj turner i rići blakmer će se vrnuti sa reinbouom i jebaće im kevu i kaverdelu i dogi vajtu.taj dogi vajt,ko neka reperćina zvući.pićketina.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ljudi zive u iluziji da bend moze danas da zvuci isto kao i pre 30 i kusur godina

 

Takvi bendovi su jako retki

 

u svakom slucaju WS su legendaran bend

 

ko ih nije slusao neka ode i pogleda

 

ja sam ih gledao 2 puta i ovaj put cu ih preskociti

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...