Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

Videh jednog clana alogije pre 7-10 dana na jednom mestul,imao je neki ajron mejden stav kada je pricao sa ljudima na ulici jer je stavio nogo na neku precku,stub/whatever.A ovo dvoje drona ga stvarno worshipovase,meni doslo da ga pljunem,ali mislih da to nije kul jer niko od yumetalac nije tu.Eh...

 

 

Bilo bi bas lepo i zanimljivo da to uradis. Bilo bi dobro da sam jos i ja tu sa kamerom da mogu to i da snimim sve i postavim na forum. Bas bi bila zabavna tema, a usput bi neki klinci imali priliku da vide razliku izmedju stvarnog zivota i ovog u kome mozes da se sakrijes iza tastature.

 

Ne mogu da kazem da je Alogia "popularan" bend iako ima svoju publiku ako ih uporedim sa mejnstrimom, ali recimo da mogu da kazem da je trenutno popularan JelenTop10 i oni Nezni Dalibori, Vibratori, Kese i mase gluposti koje mi se gade. Ali ti ljudi rade svoju pricu kakva god da je. Sad dolazimo do poente. Ja da bi se okacio na forum tih bendova i pljuvao ih, pisao razne gluposti, gledao da napakostim na bilo koji nacin (kao onaj sto je israo glupost par stranica ranije kako Alogia snima foto aparatom i da je to amaterski a u pitanju je najnovija i najprofesionalnija tehnika na koju polako holivud prelazi, recimo najnovije epizode House.Md su snimane tako http://www.petapixel.com/2010/04/09/house-season-finale-filmed-entirely-with-canon-5d-mark-ii/ cisto da bi rekao nesto lose i napakostio. Burzum, glup si, sam si dokazao!) trebao bi mi neki razlog i to bi bila cista pakost zavist i mozda jos neka umobolija ili socijalna devijacija. Zato ste jadni. Jos gori mi je ovaj sto nije skupio muda da pljune doticnog clana, ali je uspeo da skupi muda i da to napise na forumu.

 

Zato bolje idite lajkujte nesto sto volite a ne da hejtujte ovde jer time nista ne postizete. Znam da bi sad neko nadjen prozvanim dole napisao "ali ja imam pravo na svoje misljenje i imam pravo da ga napisem" Jeste to stoji, imam i ja pravo da serem ali ne dodjem da ti se poserem ispod prozora cisto jer sam pakostan, umobolan, nerazvijen ili socijalno devijantan. Ti lagum ako si se nasla prozvanom opet izvini.

 

A sad ponovo da vratim temu na mesto na koje i pripada :D

 

Najnovija pesma i video za nju

http://www.youtube.com/watch?v=BrCyTwq577o

 

Ovo nije spot ocigledno. Super mi je fora sto su ubacili atmosferu sa svirki i svu tu publiku. Mislim da ima i mene tu negde ali su suvise mutni snimci jbga. Alogija je definitivno bend koji mnogo dobro zvuci uzivo.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ma samo izbacuj ;) nije los intervju eto vidis nisam znala da je Srdjan svirao sa Shadow Gallery, doduse i ja sam propustila poslednja dva SG albuma, zasicenje i nezainteresovanost za bend jbga...

 

Btw samo da se ogradim post nije bio hejterski nego vise WTF, mislim ljudi Milica na kvadrat, doduse verovatno su ljudi i dospeli tu zbog Vukasina, posto su takvim emisijama reality zvezde, zapravo "zvezde", ali avaj...

 

Poslednji i moze da se propusti, ali pretposlednji SG album (Room V) je remek delo, verovatno njihov najbolji album (ujedno i poslednji sa preminulim Mike Bakerom).

Skidaj cim sledeci put sednes za komp i uzivaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajni su im svi albumi, preporucujem ti da ne propustis ni poslednji. :meshuggah:

 

HAhahaha ovaj deconstructor je bolji od morbid angel moda jbt :)))))) Nekako mi je zao ovih ljudi al sta sad oni smatraju da su napredovali muzicki

 

 

 

Da citram sebe, "(kao onaj sto je israo glupost par stranica ranije kako Alogia snima foto aparatom i da je to amaterski a u pitanju je najnovija i najprofesionalnija tehnika na koju polako holivud prelazi, recimo najnovije epizode House.Md su snimane tako http://www.petapixel...non-5d-mark-ii/ cisto da bi rekao nesto lose i napakostio. Burzum, glup si, sam si dokazao!)"

 

 

Ne kaze se dzabe, pecas soma upeca se idiot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alogia svirala skorije u Arandjelovcu pred citavih 35-oro ljudi, ali kazu da su oprasili nenormalno. Likovi koji ih mrze kazu da su bili ekstra. Ja zakasnio na koncert jer jedna riba nije htela da me pusti iz kreveta. Izgrebala me preko ledja i vrata da sam bio pogodan samo za neki blek metal koncert gde se i onako svi prskaju krvlju. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lunar Pocket - Srdjan Brankovic, Vladimir Djedovic, Maesstro IP, Saška Janković

 

Ovo je novi side projekat Srdjana i Vlade, i mogu reci (posto sam video spot i cuo pesmu) da je paljevina u dobrom smislu. Devojka koja je lead vokal, i frontmen, ima neverovatan i unikatan rock glas. Pesma (i spot) koja treba uskoro da se objavi, je veoma kvalitetna, i metal koji ce svima, po mom misljenju da se svidi. Skroz drugacije od ovih poslednjih radova Alogie. Mracnije

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...