Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

Naravno da je bolja Metallica... Vidim da si ti doprineo vise celoj prici, albumi tvog nepostojeceg benda se odlicno kotiraju a George Lucas radi treci nastavak tvog ultrahigh spota, pa si nas umilostivio svog dragocenog komentara i tvog nadasve najbitnijeg misljenja. Sa doticnima sam samo poznanik, muziku tipa Alogija nisam neki ljubitelj, ali sam svestan da vecina mase voli bas taj neki koncept Heavy/rock sa Srpskim textovima i takve svirke su najposecenije. I sta sad, ja koji vise preferiram Death Metal na latinskom i staroslovenskom treba da ih svakom prvom prilikom saranjujem i pljujem? Mozda hocu ako na moje satansko/pagansko/hriscanske svirke dolazi mnogo vise mase, kad vise ni ja sam kao izvodjac ne mogu da zivim od moje muzike koliko se svuda slusa. mada , mislim da bi paznju posvetio vise necem kreativnijem. Kad bi vi pametnjakovici malo vise isli na neke shabanske forume i tamo njih pljuvali mislim da bi cela ta estrada pukla kao i metal kod nas i to vrlo brzo, tako da ja smatram da su doticni shabani daleko bolji ljudi jer su barem iskreni u tome sto prate ceo taj Grand/Pink svet, dok vama govedima nikaaako ne moze niko da ugodi, i tako nesto sve docekujete ofanzivno da pomisljam da vam je to neki vas specificni odbrambeni mehanizam da dokazete da niste pederi i da se ne lozite na sve njih. Ajde malo dajte neko pozitivno misljenje o necemu, a ne da napisete 40 postova o tome kako nesto mrzite i gadi vam se, a mozda jedan stidljivi da vam je nesto simpaticno. Tako dolazimo do zakljucka da ste toliko ispunjeni mrznjom da ste se pretvorili u dzangrizave penzose od 20ak godina. Alogija i njihovi projekti su krivi za to? Ili vase male neupotrebljive kite i mikro inteligencija?

 

Meni je samo jedno jasno iz tvoja dva posta, a to je da si ti najvjerovatnije i uživo teški smarač. Ono, kad negdje dođeš, ljudi se razbježe jer fol moraju kući ili imaju obaveza.

Edited by Vic Rattlehead
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakoj temi na ovom forumu imas ljudi kojima se to nesto svidja i ljudi kojima je to sranje... Jedino ovde imas 96% ljudi koji ne vole ovo sto Srdjan i drugari sad rade i troje ljudi koji to brane... I sad ispada da su 96% ljudi ovde pljuvaci i samo cekaju da oni nesto urade da bi imali sta da popljuju... Gluposti...

Edited by ..charlie..
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo jedno jasno iz tvoja dva posta, a to je da si ti najvjerovatnije i uživo teški smarač. Ono, kad negdje dođeš, ljudi se razbježe jer fol moraju kući ili imaju obaveza.

 

Kako argumentova i nadasve inteligentna i konstruktivna tvrdnja . Naravno da sam uzivo smarac, i ljudi u krugu od 100km oko mene prave masovnu evakuaciju i nemoj da koristis tako lepe reci da me opises, nego argumentuj sa nekim malo konstruktivnijim pojmovima, ne bi li upozorio ostale divne smarace na moju egzistenciju i da malo brze odlaze kuci u nekoj nadi da makar tamo nekome nedostaju i da su nekom potrebni..

 

Jebiga, mi smo svi shvatili da ti se onaj spot zapravo svidja i da branis izvodjace, a pljujes nas kojima se nije dopao.

Izvini zbog nesporazuma.

 

Ok, ajmo na temu nekog benda koji vam se svidja pa da vidim malo za promenu da nekog hvalite, cisto malo za promenu. Cak ne mora ni domaci bend da bude, posto domaci metal bendovi su najgora zlo srpskog nacionalnog bica...SRCZM

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ova izlaganja sve vise lice na kolumne jelene karleuse u ,bese,blicu,nekako slican stil izrazavanja

Lepo je sto si u toku i imas tako bitne iformacije za jednog posetioca metal foruma. Ja se odjavljujem sa ovoga cuda a vi nastavite da se valjate u blatu i uzivate u delikatesima od svojih govana... Uzdravlje sabani

 

meni ova izlaganja sve vise lice na kolumne jelene karleuse u ,bese,blicu,nekako slican stil izrazavanja

Lepo je ssto si u toku i imas tako bitne iformacije za jednog posetioca metal foruma. Ja se odjavljujem sa ovoga cuda a vi nastavite da se valjate u blatu i uzivate u delikatesima od svojih govana... Uzdravlje sabani

Edited by ÆSTROPHOBOS

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebite se patetici balvai bre.

 

ovaj bend je sranje i svi vi sto serete po njemu ste isto tolko sranje jer gubite energiju za preseravanje.

 

vidim ja da tu ima nekih muzicara itd.

 

Azal: ajde idi i ucuti svoje americko dupe hipstersko. Bolje da ne seres da ti neko pichku ne odere na ulici slucajno. Govno jedno duplo izdajnicko.

ÆSTROPHOBOS: nemam pojma dal si svestan da je govno u tvom potpisu mrtvo vec oko 10 godina... to sto ga ti prstom mrdas ne znaci da je ono zivo, jebo ti ker kevu.

KinSlayer: ima ribu za avatara... mislim koja pichketina se tako skriva.

Vic Rattlehead: ti ces da pricas o tome ko je teski smarac uzivo.. molim te keru, pa ti smaraz za medalju.

oʞɾoƃ: seljo, idi jebi neso, i nemoj sad da kenjas kako imas ribu, jer znam da nemas.

 

e seljani moji, znamo se svi, nemoj da mi glumite tu neka muda kad ih nemate lice-u-lice.

 

klasika, pichke uvek imaju muda na netu.

  • Upvote 21
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti Faprile, idi jebi se u svoje LDPovsko dupe sa Imaginosom, ionako ste jedan drugome fejk, kurve jedne izdajničke. Pas vam se mesa napoteza poganoga.

Lou, samo se pička skriva iza online artificijelnog identiteta. Postuješ na temi o teretani stalno, samo da bi prikrio to koliko si nejak u stvarnom svijetu, a svi znamo da nikad nijesi kročio tamo, lažove jedan gnjili.

 

U usta vas jebem sve kolko vas je i da vam je malo. Pizde nijedne, bre.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...