Jump to content

Upcoming Movies 2012. i vesti iz sveta filma


Recommended Posts

Stoker

jos uvek nije objavljen trailer za film (barem ga ja ne nadjoh). u svakom slucaju, prvi Park-ov film van korejskog govornog podrucja za koji je scenario pisao Wentworth Miller. moglo bi biti vredno paznje.

 

 

Cosmopolis

http://www.youtube.com/watch?v=dS9jc3BnLRc

 

imam neki osecaj da ce Robert Pattinson kod probirljivih filmofila doziveti slicnu metamorfozu kao svojevremeno DiCaprio, "od omrazenog do omiljenog".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost...moje prorocke izjave su se obistinile.Prvo Skarfejs,pa sada Kum....doduse Kum je neki prikvel nije rimejk,ali opet...

 

Cudi me da taj Holibud nije poceo i sa rimejkovima Kuma,Skarfejsa,Apokalipse danas,Kramer protiv Kramera,Bilo jednom u Americi...

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota. Naročito zbog toga što je Puzo napisao još knjiga koje mogu da se obrade u filmove i da ostanu vezani za mafiju i celu tu priču. Čemu diranje u ovo i pisanje sranja na silu... :no:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost...moje prorocke izjave su se obistinile.Prvo Skarfejs,pa sada Kum....doduse Kum je neki prikvel nije rimejk,ali opet...

Koliko sam ja skapirao Kum 4 ce se opet snimati po nekoj knjizi od Puza, pa ne vidim sta je tu problem mozda bude dobar...

A Skarfejs sa Pacinom je inace rimejk sam po sebi, ovo je original: http://www.imdb.com/title/tt0023427/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja skapirao Kum 4 ce se opet snimati po nekoj knjizi od Puza, pa ne vidim sta je tu problem mozda bude dobar...

A Skarfejs sa Pacinom je inace rimejk sam po sebi, ovo je original: http://www.imdb.com/title/tt0023427/

 

da,pisali smo vec o tome a i Skarfejs sa Pacinom je sniman u zlatno doba Holivuda

 

Nema tu sta da bude dobro,glumac mora da bude mlad a u isto vreme jak poput Branda i De Nira,posto je u pitanju vreme pre prvog dela,i po milioniti put se vec pokazalo da se u kvltove ne dira...A inace nije u pitanju Puzova knjiga,nego neki Edvard Falko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inace nije u pitanju Puzova knjiga,nego neki Edvard Falko.

Uf, sto mrzim i kad neki drugi pisac krene da pise prikvele ili nastavke knjiga poznatih pisaca... OK, je kad neko umre pa je knjiga nedovrsena, a ostavio je dovoljno materijala da se sredi, al' ovo je bzvz.

Mada, morao je da odobri Puzov sin, kome je opet stalo samo do para... Sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i zaboravili ste da je film pravio Francis Ford Coopola. On je bio savrsen reziser da napravi Kuma, Danas bi mozda samo Skorseze ili DePalma mogli da urade nesto interesantno sa ovim, a oni se nikad ne bi latili tog posla. Ali isto kao i sa Ladlamovim nastavicma Borna, koji je satro pisao njegov sin, su teska sranja i samo money grabbing stvari.

I naravno set glumaca je bio savrsen, kako zbog glume, kako zbog njihovih izgleda i porekla, tako i hemije izmedju njih.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota. Naročito zbog toga što je Puzo napisao još knjiga koje mogu da se obrade u filmove i da ostanu vezani za mafiju i celu tu priču. Čemu diranje u ovo i pisanje sranja na silu... :no:

kad se setim kako su upropastili i zaglupeli "sicilijanca" kad su ga ekranizovali - baca mi se pegla. nisu pomogli ni kristofer lamer ni dzon torturo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunar: Ima projekcija i danas i sutra (tj u nedelju), ne znam kako pre premijere al stoji na sajtu Koloseja :D

 

Btw TO je uloga za Anne Hathaway a ne Catwoman, izgleda totalno zbunjeno i ne-pretece :no:

 

Meni je to sve jako cudno, pred premijera u Srbiji. I to dobrih 4-5 dana pred premijeru. Izgleda da su stvarno ulozili da dovedu Prometeja srpskoj publici, Meni je samo cool sto mi sve filmove mozemo da pogledamo u bioskopu pre Amerikanaca. Sve u svemu 6og nam je vise odgovaralo, nego drugog i treceg dana.

 

Sto se tice Catwoman, videcemo jos. Meni se dopada kako prica, i kako dise dok izgovara recenice. Ali da li je dobra kao Catwoman videcemo u julu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...