Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Sve je to u redu, treba nagraditi Blizzard i sam sam uvek bio za kupovinu originala igrica koje to zaslužuju svojim kvalitetom.

 

Ali šta je sa nama koji hoćemo samo jednom kampanju da obrnemo, i ništa više?

Sa nama koji ne planiramo da nebrojene sate provedemo online, nego hoćemo offline s' vremena na vreme da spičimo kampanju.

Mnogo je kume 60 evra za to, pogotovo što čujem da je kampanja prekratka i da je ljudi obrću za jedan dan.

 

Trebao je Blizzard da napravi dve verzije. Jednu offline kampanjsku, jeftiniju (20-30$) i jednu full za online.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus od mene, Vilenjak.. bas je u tome i poenta.. na ovaj nacin otudjuju sve ljude koje zabole da grajnduju 5 godina po battlenet-u. Ja sam i keca i dvojku nebrojeno puta obrnuo u sp-u, multiplayer sam pikao mozda 5 puta keca (bio dzabe za bilo koju verziju) i dok nisam napicio neki 85 nivo sa paladinom u lord of destruction-u. A kada sam to uradio shvatio sam koliko smara multiplayer i kako se sve tamo svodi na loot hunt i izbegavanje hakera. Jedino je zabavno ako okupis neko malo drustvo za natenance privatnu partiju. Realno, pre je Starcraft 2 igra koju ima smisla igrati i na netu i ovako, pa je i to imalo offline mod. A i da, lepo pomenu neko Guild Wars II, u najavi vidim da ce biti jeftinija igra od Diabla (ili makar, ne skuplja) a vredece mnogo duze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

GW 2 je 5000 dinara, ima da se kupi u svim vecim prodavnicama igara u beogradu. :) Moj drug je kupio, tako da ima pristup beta vikendima, ali jos uvek nije krenula official igra. Ja cu isto kupiti, samo da mi legne plata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam sad i na Blizzardovom forumu mnogi ljudi se bune zbog ovog online sranja.

I što više razmišljam, sve se više čudim ovom Blizzardovom potezu.

Jbt. ljudi možda oće da odu na planinu i da igraju kampanju offline.

 

Preteraše ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha o čemu vi pričate gospode ... bolee kitu Blizzard kakav je standard u Srbiji i kolika je plata.

Uostalom, obrnete par puta D3, prodate par itema na $ AH i ćao zdravo, otplatiste i igru i vreme provedeno igrajući ispred kompa.

Pa jbt ja sam WoW pretplatu plaćao prvih par meseci, do kraja prve godine sam otplatio i igru i komp i zaradio gomilu kinte za ostale stvarčice, logujući se 15 minuta dnevno...

Strašno ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Diabla. Uvek mozete da podelite troskove sa nekim pa da se oboje loginujete na isti battle.net account. I to me bas iznenadilo sto dva coveka mogu da igraju istovremeno na jednom accountu.

 

Jel ovo provereno? Da znam da uzmem oridji sa drugarom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow se igra mnogo vise na privatnim serverima, koji su sada masovni i isto kao retail sredjeni, sa malo bagova. Blizzard ne zaradjuje od njih. Na 100 koji igraju privatne servere, dodje 1 koji placa. S toga, blizzard i ne zaradjuje bas toliko koliko se ustvari igra wow.

Ne zarađuje mnogo? Trenutno 10 miliona igrača X 15$ mesečno, malo li je?

 

Glavni problem sa Diablom je što se ne kupuje igra, nego licenca. Oni sutra mogu da puknu ili da ugase servere i sa igranjem možemo da se pozdravimo. Van svake pameti je da je za singl plejer potrebna internet konekcija, uopšte nije bitno koliko igra košta. A Diablo je singl plejer igra.

 

 

Uostalom, obrnete par puta D3, prodate par itema na $ AH i ćao zdravo, otplatiste i igru i vreme provedeno igrajući ispred kompa.

Pa jbt ja sam WoW pretplatu plaćao prvih par meseci, do kraja prve godine sam otplatio i igru i komp i zaradio gomilu kinte za ostale stvarčice, logujući se 15 minuta dnevno...

Na koju foru primaš pare? Koliko mi je poznato paypal ne radi ovde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao ne zaradjuje mnogo, vec ne zaradjuje onoliko koliko se u stvari WoW igra. U svetu igraju vrv 100 miliona igraca WoW, ali od toga samo 10 miliona igra na retail, u tome je razlika :)

 

Pejpal moze da radi ovde, samo treba da se sredi account, imas uputstva po internetu kako zajebati sve. Dovoljno je registrovati na neku drzavu susedstva, a ostale podatke popuniti, i imati Banca Intesa Virtuon karticu i devizni racun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se lepo izrazio. :) Poenta je da imaju toliko para da mogu unučići da im lepo žive. A malo im je. Alava bagra bre.

Uzgred, nisu svi koji igraju potencialni korisnici. Ako ne bi radio hack, ne bi ljudi ni igrali, igrali bi nešto drugo. Retko ko bi zaista platio igru.

 

 

Može tako da radi pejpal, ali kada je u pitanju plaćanje. Ja hoću da dižem keš, a to zahteva dodatne provere i čuo sam neke horor priče gde su ljudi ostajali bez kinte. Poslednja stvar koja mi treba je da mi pejpal otme pošteno zarađene pare. :D

 

Edit dugme izgleda štrajkuje.

 

Hteo sam da kažem da Elldamar ima neku proverenu šemu koja radi, pa rekoh da podeli iskustvo, možda još nekom pomogne.

 

edit br 2.

Edit je izgleda preko post dugmeta. Samo dodaje naknadno tekst.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se svi hvatate za 60eur kad igrica ne kosta toliko? Nije Blizzard odredio cenu u Computerland Games. Ispadne 45.5eur kad se prebaci internacionalna cena od $60. Drugo, ko sto neko rece moze da se deli account jer mozes da kreiras nekoliko karaktera. Sad ja ne bih bas picila u isto vreme ali ako se dogovorite da dolazite u razlicito vreme nemate apsolutno nikakvu brigu da cete biti banovani.

Trece, neko je lupetao kako se zamisli molim te koriste prave pare za aukcije - ko te tera? Rekli su lepo da se apsolutno nista nece gubiti time sto nemas pravi novac u igri. Aukcijska kuca pre svega sluzi za kupoprodaju zlatnicima iz igre i mozes da nadjes pun kurac povoljnih stvari. Cak se vise isplati kupovati gotove dragulje nego placati onom Gem Artisan-u da ti ih sklapa.

Duzina kampanje - ne znam koliko lud moras da budes da bi presao za jedan dan. Igram od kako je igra izasla u proseku 3h dnevno i jos uvek sam u drugom Act-u, sklapam telo onom bradonji. Ako sve istrazujes, razmisljas sta da kupis/napravis igra traje bas dugo. Nego vi procitate kako je neki napaljeni Azijat protrcao kroz igru za 20h i onda je igra kratka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na koju foru primaš pare? Koliko mi je poznato paypal ne radi ovde.

 

Ma ja imam račun u inozemstvu, ali kao što reče Petar ima fora i odavde da se izvadi račun, samo treba malo pojuriti po forumima.

Ali ja većinu para primam od ovdašnjih preprodavaca, u dinarima, na svoj tekući račun, retko kada se cimam sa PayPalom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...