Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

Pričam u ime svih muškaraca sa foruma:

 

facial ne izaziva konjuktivitis.

 

Osim ako nije prisutan uretritis e u tom slucaju konjuktivitis 100% osim ako riba odmah nakon facial-a ne primeni adekvatne higijenske mere, detaljno ispiranje vodom/fizioloskim rastovorom i nakon toga protekcija nekom antibiotskom mascu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ENDOFTALAMITIS OD GLJIVICASTOG KURCA

OCINJI VIDE BAJ BAJ

 

Ej kada se zapati to sranje zna da traje i traje i da se nadas da ne nastanu komplikacije... Zajebano...

 

Aj jos malo da vam smucim korelaciju izmedju polnih organa i glave.

 

Ribe i frajeri koji imaju kondilome, mogu da ih prenesu svom partneru preko oralnog sexa ti isti virusi se prenesu i zapate u grlu i izazovu laringealne papilome. Kontam da sa bradavicama tog tipa u grlu, growl bi dobio posebnu dimenziju :haha:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej kada se zapati to sranje zna da traje i traje i da se nadas da ne nastanu komplikacije... Zajebano...

 

Aj jos malo da vam smucim korelaciju izmedju polnih organa i glave.

 

Ribe i frajeri koji imaju kondilome, mogu da ih prenesu svom partneru preko oralnog sexa ti isti virusi se prenesu i zapate u grlu i izazovu laringealne papilome. Kontam da sa bradavicama tog tipa u grlu, growl bi dobio posebnu dimenziju :haha:

 

Na kraju samo komora za dekontaminaciju,devetoslojni kurton i..jesi li za sex?

T1760219-Nuclear_decontamination_worker-SPL.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

u razvijenom svetu nije necuveno da partneri nakon sto se skontaju nakon dejta, donesu jedno drugome lekarska uverenja.

meni je to kul, ja bih to praktikovao. uvek neki kurac bude, makar bezazleno nesto mozes samo da se nadas da si bilo ti bilo partner/ka 100% clean.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo slomljena vilica.

 

Smeshno mi je kada doktorka krene a mi pregleda djoku pre nego shto odradi bris, a mlada.

Smeješ se kao šiparica, priznaj.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se testiram jednom godishnje. Bio pre mesec i po, chist sam.

 

Smeshno mi je kada doktorka krene a mi pregleda djoku pre nego shto odradi bris, a mlada.

 

pazi svaki klinicki pregled ima 4 faze: opservacija, palapacija a srecom nema sta da se tu perkutuje ili auskultuje :haha:

sto znaci da te je odradila lege artis :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u razvijenom svetu nije necuveno da partneri nakon sto se skontaju nakon dejta, donesu jedno drugome lekarska uverenja.

meni je to kul, ja bih to praktikovao. uvek neki kurac bude, makar bezazleno nesto mozes samo da se nadas da si bilo ti bilo partner/ka 100% clean.

 

Problem je u tome što ima jako puno polno prenosivih bolesti, a lekarski testovi su nepouzdani u periodu inkubacije, dok nemaš bolest, a možeš da je preneseš. Pogotovo u našem zdravstvu koje je na dnu evropske lestvice jer svaki pajser može da završi medicinu. I sad hajde, veruj ti da će neko ljudski da te testira.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...