Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ovo što Štimac govori za navijače, jebem ih sve u usta ona bolesna žvalava

 

čovek ne može ni da pogrešno prdne a da im neki pametnjaković sa tribina ne zaurla

 

možemo da seremo do sutra - isti smo kao Turci, previše su nekima prababe širile noge

 

nakantao Real 6 komada Galatasaraj, Turci izlaze sa stadiona i seru nešto sopstvenim igračima, isti smo, ako ne i gori od Turaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тони тата, Батум баскеташ, јебите се хејтери.

Морао је и отац Тони да узме злато, била би велика неправда да је остао без злата а да тамо неки Рејес има 2 или 3.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batum odlepio trikolore onda kada je bilo najpotrebnije. Debeli Diao gospodski odigrao, rutina ko na basketu ispred zgrade, tako da je logičan splet okolnosti da ti se mlađani Žofri posere u život za kraj.

šokantno je ovo prvenstvo. Dudo odlazi, krckaj penziju i deviznu ušteđevinu, kucnuo je čas da Dule zavede red.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucnuo je čas da se uvede kult ličnosti i hijerarhija strahovlade, da reprezentacija ima makar jednu uigranu akciju, da pick & roll ne bude misaona imenica, te da se kolje i davi kada se koš brani.

Zato je Duško neophodan na poziciji kormilara.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želimir je 2005. rekao da neće više voditi reprezentaciju i ja mu verujem

 

one kurcoglave zemlje,koja vise ne postoji.duda je uveo disciplinu i mogucnost selektora da vodi samo one koje on zeli da vodi,sto je tad zeljku i smetalo i sve poslao u tri picke materine.ako dodas na to da vodi sad ako ne i najbogatiji evropski klub,i da ce trcati da igraju svi koji nisu u enbieju za njim,dolazis da je on najbolji naslednik dude.a dudu ne dirati dok jos ima damara da radi ovo sto radi,nemam pojma koji vam kurac ne valja,covjek je cudotvorac a vi ga tjerate u penziju.i ja sam hajnkesa tjerao pa kad je krenuo sve cigose sirom evrope da puni glavicima brzo sam izasao iz kovitlaca lazi,prevara i obmana.

 

meni se cini da bi dule pravio iste one greske kao i sa cg,klupska takmicenja su drugacija,moze on da napusava tu skoro koga hoce bez nekih prevelikih posljedica,a samo zamisljam kako najebava komplet familiju moniki i kako ga zauzvrat fiba izjebava sudjenjem do kraja nekog svjetskog ili evropskog.

 

zelimir prvo,kokoskov drugo,duleta pustiti da dominira sa partizanom i pravi klince.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ће Желимиру то у животу? Што је имао да каже са репрезентацијом, казано је.

Сваки јебени интервју га питају за репрезентацију и каже да нема шансе да поново заседне.

Ја бих највише волео, али од тога вајде нема.

 

Дао бих ја Ђорђевићу то да води.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...