Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Доктор ће морати да сачини колумну.

 

Videlo se u LŠ koliko vredi veštačka šiptarska tvorevina UČK United. Pa zar se od nekog tamo darkoneta (simpatizera partije SNS) i Kuruza (simpatizera partije DSS) očekuje neki komentar vredan pažnje? Od jednog bivšeg i jednog sadašnjeg cigana, sadašnji se sprda sa 28 god a pre gašenja njegovog omiljenog KK isti je imao skoro iste periode neosvajanja titula. Kuruzov JUnajted ista priča, odlaskom Fergusona i njegovog uticaja na savez Junajted se vraća na stare staze kvaliteta na nivou Vulverhemptona koji ih je krasio većinu svoje sramne istorije.

 

Al kad su se tako sadašnji i bivši cigan zmazali, kako komentarišu to što je rukovodstvo CZ pokvarilo avion bebama mancesterskim??

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videlo se u LŠ koliko vredi veštačka šiptarska tvorevina UČK United. Pa zar se od nekog tamo darkoneta (simpatizera partije SNS) i Kuruza (simpatizera partije DSS) očekuje neki komentar vredan pažnje? Od jednog bivšeg i jednog sadašnjeg cigana, sadašnji se sprda sa 28 god a pre gašenja njegovog omiljenog KK isti je imao skoro iste periode neosvajanja titula. Kuruzov JUnajted ista priča, odlaskom Fergusona i njegovog uticaja na savez Junajted se vraća na stare staze kvaliteta na nivou Vulverhemptona koji ih je krasio većinu svoje sramne istorije.

 

Al kad su se tako sadašnji i bivši cigan zmazali, kako komentarišu to što je rukovodstvo CZ pokvarilo avion bebama mancesterskim??

 

 

ostavi me na miru budalo jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

brat najveći, obožavao sam ga

on i Saha mi bili omiljeni igrači tad, uz neprikosnovenog Ferdinanda

bila priča da je jebao neku Kristijanovu, pa da je zato otišao iz kluba :haha:

 

sad je u Nots Kauntiju, klubu koji mnogi Grobari prate i čiji navijači često dolaze u Beograd

 

gol protiv Rome mi je jedan od omiljenih ikad, sve na jedan dodir, skrod od štopera

drugi po redu ovde

 

http://www.youtube.com/watch?v=gvPbNFR47_c

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nisam znao da je lego robiju na kraju, video sam kad je izbio skandal xD

 

Wiki stranica:

 

Adam Johnson (born 14 July 1987) is an English professional footballer who plays as a winger and a convicted sex offender.

 

Igra kao krilni ofanzivac i osuđeni seksualni prestupnik

 

Noćna mora svakog defanzivca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...