Jump to content

Najbolja produkcija na metal albumima


Recommended Posts

ali ja obožavam onaj zvuk bubnja na Vader-ovom "Litany"-ju.

 

Слажемо се.

 

mrzim old school thrash

 

Кад си најгори лик икада. :D

 

Иначе, да додам последња два Оверкила, као и Horrorscope и The Years of Decay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je glupo pricati o tome...posto kod nas postoji to da produkcija ima veze sa cistotom i glasnocom snimka,ja se npr slazem sa onom Peter Gabrielovom da dobar producent je onaj koji napravi bend da zvuci onako kako on zeli da zvuci.Ali i tu ima problema,recimo ono sto je Jim Moris reko da mu je malo dosadilo jer su svi zeleli isti zvuk.Brijantne producenske ideje su se uglavnom radjale u post punku,rocku i prog rocku jer tamo uglavnom ljudi ne razmisljaju da samo treba da ima dz dz.I moram da izrazim svoj hejt prema metal producentima koji su bukvalno upropastili ovu muziku i njenu dushu praveci sterilne snimke za prosecne americke idiote.Od metal albuma najbolji producentski posao mi je odradjen na Somewhere in time(ubacheno je tolko pop ,glam i prog fora da je to nenormalno al metal to the bone),od novijih Dt- damage done i katatonia -great cold distance,Isis-panopticon,trptykon -shatter

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Auu da, njih sam zaboravio. Sviđa mi se produkcija na poslednja dva Ulcerate albuma, tu je i Gorguts - Obscura. Dodao bih još Earth, svaki album na svoj način ima dobru produkciju, od prvih koji su zvučali prljavije, do novijih koji zvuče čistije, što je opravdano s obzirom na promenu stila kojim sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reign in Blood - gitare, prirodnost, energija, God Hates us All - zvuk ujeda iz zvuchnika, Train Of Thought od Dream Theatera - svaka komponenta bubnja zvuchi savrsheno, i drvo i chinele, Kill 'em All od Metallice - blend basa i gitare, ima neki svoj karakter...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...