Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

Objektivno, Slayer moze da privuce, a pogotovo kod ovakve cene karata, bar 5000-6000 ljudi. Uz jednu solidnu predgrupu, ovaj scenario bi mogao biti realizovan. Arena pruza, tehnicki gledano, vece mogucnosti od Hale sportova, tako da nije slucajno izabrana za lokaciju. Razmislite malo, gde bi mogli bandovi, koji imaju osrednju podrsku kod nas, da sviraju? SKC, Dom Omladine? Malo prostora. Usce, Arena? Preveliko, mozda, ali za Slayer nema drugog resenja. Halu sportova, a pogotovo Pionir, ne treba uzimati u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се чини да сте превише песимистични. Ако на Металику дође 30 000 људи, на Слејер може минимум 7-8 000 , мени је и 10 000 сасвим реална бројка. Јесте да су на Металику долазили и неки који их не слушају пуно и који не слушају метал уопште али са овом ценом карата и верном публиком какву има Слејер не сумњам у посећеност.

Е једино што може да сјебе посету је ово срање са Ломбардом, али видећемо на шта ће то да изађе.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi Lombardo uticao na broj prodatih karata?

Pola nasih "metal fanova" ni ne zna ko je Lombardo, kad se spomene Slayer - znaju samo Raining blood, Araju i onog cool celavog istetoviranog gitaristu.

A svi koji vole Slayer ce doci. Makar svirao samo Araja. Slayer je to. Institucija. Najbolji bend na svetu.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих на Слејер дошао свакако, наравно, али видим да се људи по форуму предомишљају. Такође, разумем да неки старији фанови који су већ неколико пута видели Слејер у оригиналној постави размишљају да ли да оду ако само Кери и Араја свирају. Мада ми није јасан избор локације, реално Таш би био много боље решење, много већа фора је Слејер на некој пољани него у хали.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objektivno, Slayer moze da privuce, a pogotovo kod ovakve cene karata, bar 5000-6000 ljudi. Uz jednu solidnu predgrupu, ovaj scenario bi mogao biti realizovan. Arena pruza, tehnicki gledano, vece mogucnosti od Hale sportova, tako da nije slucajno izabrana za lokaciju. Razmislite malo, gde bi mogli bandovi, koji imaju osrednju podrsku kod nas, da sviraju? SKC, Dom Omladine? Malo prostora. Usce, Arena? Preveliko, mozda, ali za Slayer nema drugog resenja. Halu sportova, a pogotovo Pionir, ne treba uzimati u obzir.

Мени се чини да сте превише песимистични. Ако на Металику дође 30 000 људи, на Слејер може минимум 7-8 000 , мени је и 10 000 сасвим реална бројка. Јесте да су на Металику долазили и неки који их не слушају пуно и који не слушају метал уопште али са овом ценом карата и верном публиком какву има Слејер не сумњам у посећеност.

Е једино што може да сјебе посету је ово срање са Ломбардом, али видећемо на шта ће то да изађе.

 

Mislim da preeeterujete sa tim ciframa. Kao i ovi sa zakazivanjem Arene.

Pa prosle godine u Zagrebu, sa sve Gojirom i Mastodonom, bilo cca 2k ljudi, koliko vec prima ono dvoriste...

 

Uopste mi se ne svidja ovo sranje sa Lombardom, niti me privlaci da gledam polu-Slayer, ali mala cena karte+eventualna interesantna setlista me mozda i dovedu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

isti scenario kao za Sabbath prošle godine, gitarista bolestan a bubnjar se pokačio sa ostatkom benda zbog love. :haha:

 

sad još da se Tom opet ušine, a i ne mora, pa da ne bude Slayer koncert nego "Kerry i prijatelji", dovešće se još nekoliko bendova pride (među njima i primarni bend zvezdinog gitariste, u ovom slučaju Exodus) a organizator će to reklamirati kao "najveći metal festival u Srbiji ikada", pod nazivom Belgrade Awaits.

 

čak, može King i da pozove Zakk Wylde-a pa da bude BLS opet, kad je bal nek' je cirkus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не би била лоша фора са Надимачем. Замислите колико би феноменално Слејер звучао после тог говнета од бенда, па то би било неописиво.

 

ja mislim da ne bi ni izasli posle nadimaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1361520865' post='2621642']

Zasto bi Lombardo uticao na broj prodatih karata?

 

Zato što ima ljudi koji bi došli zbog Lombarda. Ja, recimo, nisam fan Slejera, ali volim Lombarda, a na ovako smešnu cenu karte, zašto ne otići? A ako Lombardo ne svira, onda nemam razlog da idem. Osim ako ne dovedu Bostapha ponovo. :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих на Слејер дошао свакако, наравно, али видим да се људи по форуму предомишљају. Такође, разумем да неки старији фанови који су већ неколико пута видели Слејер у оригиналној постави размишљају да ли да оду ако само Кери и Араја свирају. Мада ми није јасан избор локације, реално Таш би био много боље решење, много већа фора је Слејер на некој пољани него у хали.

Tas se jos uvek renovira, nije jos gotov. Dosli su pred kraj, ali su onda odlucili da bracki kamen bas i nije dobra opcija za otvoren prostor i jbg, tu zaglavili... Plus su i neki bunker iz II svetskog rata nasli, pa ih je i to usporilo.... Uglavnom, Tas ne moze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagađanje broja posetilaca, poređenje sa hrvatskom publikom koja svake godine viđa sve živo, pa može da bira. Niko ne uzima u obzir publiku sa strane? Ne znam kakav je plan turneje, ali ako ne svraćaju u tom potezu do komšija, oni će se sjatiti kod nas. Ko ne bi za tako male pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da se ne nagadja toliko o tome koliki ce biti broj posetilaca koliko o tome u kojoj meri ce lombardovo odsustvo uticati na posecenost. ja mislim da nema argumenata u prilog tome da hoce; pa makar bilo i nedovoljno publike nece biti zbog toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

njih 14 otprilike

 

edit: a primeti i to da si ti bubnjar pa imas specifican dozivljaj toga

Ma slažem se da neće mnogo uticati na broj prodatih karata, ali nas ima. :bigblue:

 

Ma koncert će se održati, siguran sam. Sa Lombardom ili bez njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...