Jump to content

2013.06.25. *Kombank Arena, Beograd* SLAYER


azal

Recommended Posts

одма бан за оног морона letthemetalflow

aли одма

није Благоје луд

 

Koliko znam, nije LetTheMetalFlow uopste na tom sajtu, tako da pazite da ne okrivite pogresnog covjeka. Mislim da je on samo na Facebooku, a nije mi poznato da ima neku funkciju na sajtu MetalSerbia.

Kao sto neko vec napisa, jedan clan Atlantide (mislim gitarista) drzi MetalSerbia sajt.

 

A da je rijec o izuzetno losem smislu za humor - to stoji. Ljudi ocigledno nisu sposobni napraviti salu za 1. april. Sala za 1. april treba da bude sa negativnom konotacijom, pa onda, nakon sto saznas da je bila sala, da ti bude bolje i da se opustis. Nesto kao sto su na Metal Archivesu uradili prosle godine za 1. april, kad su stavili znak da je FBI blokirao sajt. :haha:

Ovi sa MetalSerbia su otisli u suprotnom smjeru, sto je ispalo bas kretenski, pogotovo sto su za temu sale uzeli koncert Slayera.

 

Mislim da je isto prosle godine na Popboxu bila neka slicna sala, objavljeno je bilo da dolazi u Srbiju neki extra poznat bend, svi se citaoci prvo nalozili, a onda se sjebali kad im je receno da je to zbog 1. aprila.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам ја ове педере из Метал Сербиа!!!!!!!!!

Дуго они Већ Трују Метал Сцену лажима,ово је само јос један у низу њихових бедних покушаја да нам напакосте јер су педери недојебани!!!!!!

 

значи педери знам ко сте најебаћете онако најлепше на првој следећој свирци.мада сумњам ја да ви на свирке уопште идете него се позеришете пред екраном као пичке!!!!

 

Уздајте се у Метал Браћо и не допустите да нас провокатори поразе.нек знају пичкетине да смо ми металци прошли кроз далеко горе од првоаприлске шале и да не могу да уздрмају наш дух јачи од било које пакосне лажи.

 

 

iliste snama iliste protiv nas jebem vam mater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

In life, I have no religion,

besides, the heavy metal Gods!

were nothing, but black skin-tight leather

my skin, is clad with metal studs!

 

More lyrics: http://www.lyricsmode.com/lyrics/d/dream_evil/

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinite ja nemam ništa sa metal serbia sajtom , i ovo sam okačio jer sam video na fecebook -u , zaista nisam imao nameru da provociram ,i nisam znao da je prvoaprilska šala . Izvinite svi !!

Sad tek ukapirah da je zajebancija !! Prvi sam ja naseo !! Kakva propast !!

Pozdrav svima !!

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam, nije LetTheMetalFlow uopste na tom sajtu, tako da pazite da ne okrivite pogresnog covjeka. Mislim da je on samo na Facebooku, a nije mi poznato da ima neku funkciju na sajtu MetalSerbia.

Kao sto neko vec napisa, jedan clan Atlantide (mislim gitarista) drzi MetalSerbia sajt.

 

A da je rijec o izuzetno losem smislu za humor - to stoji. Ljudi ocigledno nisu sposobni napraviti salu za 1. april. Sala za 1. april treba da bude sa negativnom konotacijom, pa onda, nakon sto saznas da je bila sala, da ti bude bolje i da se opustis. Nesto kao sto su na Metal Archivesu uradili prosle godine za 1. april, kad su stavili znak da je FBI blokirao sajt. :haha:

Ovi sa MetalSerbia su otisli u suprotnom smjeru, sto je ispalo bas kretenski, pogotovo sto su za temu sale uzeli koncert Slayera.

 

Mislim da je isto prosle godine na Popboxu bila neka slicna sala, objavljeno je bilo da dolazi u Srbiju neki extra poznat bend, svi se citaoci prvo nalozili, a onda se sjebali kad im je receno da je to zbog 1. aprila.

 

cu nema veze sa ljudima sa sajta,pa jedno vrijeme nije patisao sa linkovima,sad dal' radi,ili se hefta sa nekim sa sajta ili su braca kom je stalo i kakve veze ima.spermaban i gotova prica,i ove ostale metal4thalife i ostale blogere,dosta je bilo vise zajebavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moglo se i pretpostaviti da je zajebancija u pitanju.Ta Big 4 turneja se nece nikada vise ponoviti a i ako se ponovi opet ne bi dosli ovde. U svakom slucaju,skidam kapu tim likovima kako su nas sve izjebali na blic :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Метал Сербиа је Скандал/Свет за металце. Онлајн верзија оног несрећног Метал Хамера. Мада, када се погледа ко га води, ништа боље се и не очекује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...