Jump to content

Projekat REVOLVER


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

Ако буду довољно алтернативни догураће до платоа у центру Београда. Плато Боривоја Ориносукеа Фунакошија Наумовског, то би било убер кул.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Zen, pogledaj inbox, imas neprocitanu poruku jos od 25.juna.

 

Vidim.

Elem,

brisanja ili zatvaranja ove teme nece biti.

Cela prica podseca na Alogija temu, i bice tretirana kao takva.

 

Projekat Revolver i materijal vezan za njega nije nesto sto je bilo za vasu kucnu/privatnu upotrebu, vec je JAVNO izneto delo, i kao takvo podleze kritici javnog mnenja.

Ukoliko grupa ili pojedinac prezentuju svoja dela ocima javnosti, moraju biti spremni kako na pozitivan tako i na negativan odziv. Svako ko nije spreman da se suoci sa negativnom kritikom (argumentovanom ili ne) na racun svog dela, pokazuje da i sam zaista ne veruje u ono sto radi.

Svako ko nije u stanju da podnese dobre i lose kritike treba sav svoj kreativni rad da drzi kuci.

 

@Gospa na Sivcu,

bas to sto nisi ovde od juce, treba da znaci da si imala prilike jasno da vidis i shvatis kako yumetal funkcionise, i da ovo nije, niti ce ikada biti Bg-Anime, (uz duzno postovanje kolegi Vortodoxu koga izuzetno cenim i postujem), i sva sreca sto je tako jer su na neki nacin ova dva foruma dve potpuno suprotne zajednice sa retkim dodirnim tackama, te da ono sto je tamo kul ne mora da znaci da ce biti i ovde. Naprotiv. Ovo je yumetal. Nije bilo ni teorijske sanse da komentari budu u fazonu "fantasticno, divni ste!!! Samo napred!! Borivoje oplodi me!!!!"

 

S druge strane, gomila dokonih yumetalaca je iz radoznalosti otisla na videe, cak su i sami kopali nove koje ste objavljivali i postavljali ih ovde, zatim isli okolo i smarali sa tim kako je "projekat revolver sranje", cime su zaintrigirali bar jos toliko ljudi da odu i vide "sta je to koji kurac" i dodali vam preglede na youtube. Tako da, u sustini, treba da budete zahvalni na promociji.

 

Kada neko od nas skine sa torenta Holivudski blokbaster film, odgleda ga i kaze "ovo je govno, sto sam koji kurac odvojio dva sata da ovo gledam, jebo mi pas mater", to znaci da je time direktno uvredio par hiljada ljudi koji su radili na tom filmu, pocevsi od kafe kuvarice, preko reditelja i glavnih glumaca koji su skupo placeni. Sto ne znaci da ne treba to da radimo. Nesto nam se nije svidelo, nase je pravo da izrazimo negodovanje.

 

Ukoliko neko tebe LICNO vredja, raportuj ga.

 

 

 

S trece strane, u duhu yumetala, ionako sta god da ti kazu, nece jebati :haha:

 

 

@ ostali na temi

mrsh na random.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo nije, niti ce ikada biti Bg-Anime, (uz duzno postovanje kolegi Vortodoxu koga izuzetno cenim i postujem), i sva sreca sto je tako jer su na neki nacin ova dva foruma dve potpuno suprotne zajednice sa retkim dodirnim tackama, te da ono sto je tamo kul ne mora da znaci da ce biti i ovde. Naprotiv. Ovo je yumetal.

 

Ti si to rekla da postoje mesta na kojima je ovo kul? :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misljenje i kritika su ok, nije bilo potrebe da vredjaju ljude koje ne poznaju i da budu morbidno retardirani.

Svako je otkrio svoju dijagnozu.

 

Ja se slazem da je ovo projekat koji nije A produkcija, so what?

200 klinaca rade nesto dok vi stvarate udubljenje u fotelji truleci na forumu. :blek:

Ja bih na vasem mestu bila srecna sto se bave ovako necim a ne sedenjem na snimanjima Pinkovih emisija i pracenjem rijalitija.

 

S trece strane, u duhu yumetala, ionako sta god da ti kazu, nece jebati :haha:

 

:pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misljenje i kritika su ok, nije bilo potrebe da vredjaju ljude koje ne poznaju i da budu morbidno retardirani.

Svako je otkrio svoju dijagnozu.

 

U stilu "ne morate bas da psujete, jebem vam mater" :haha:

Koja je moja dijagnoza?

 

Dobro je da se uvek utese sa "oni su ljubomorni hejteri, ajde da vidim nekog od njih da se pokrene, da se uradi nesto..."

200 klinaca rade nesto dok vi stvarate udubljenje u fotelji truleci na forumu. :blek:

 

thumbs-up-icon.png

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...