Jump to content

Stigao PayPal!


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Kod intese se refund od bilo koga cekao preko mesec-dva, kod Raiffeisena ovih dana bilo je 1 radni dan.

Inace zvala sam neku banku, zaboravih koju kao gega radi (nije jedna od dve navedene) jer su skoro uveli internet karticu. I prica meni zena o uslovima koriscenja i kaze 'sve uplate su u dinarima' ja kao whaaat, jos valjda ima i neki zesci procenat po transakciji :haha: Mislim se al cete lepo da se provedete pored konkurencije :haha:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Пошто сам данас први пут нешто поручио преко пеј пала па нисам баш упућен како све то функционише занима ме како се "користи" онај tracking number који ми продавац пошаље да би пратио пошиљку?? Јел треба да се улогујем на сајт поште те земље из које шаље па да преко тог сајта пратим кретање пакета или је нешто друго у питању? И јел постоји могућност да се случајно и та регистрована пошиљка загуби?? А занима ме која је вероватноћа да се обична пошиљка изгуби? Јел се десило некоме да му није стиго пакет који је поручио а да му је пошиљалац заиста и послао пакет??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracenje posiljke ide otprilike tako kako si naveo, mada ja to nikad nisam koristio.

Verovatnoca da ti se obicna posiljka izgubi je minimalna, a za ovih par godina svaki poruceni paket mi je stigao i vecinom su slati kao obicna posiljka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da li je moguce da se pare uniste prilikom pokusaja prebacivanja sa Blizzard naloga na Paypal? Brat nije znao da ne moze, pokusao da prebaci pare, stigao mu mejl da su pare uspesno poslate, sad ih nema ni na Blizz accountu ni na Paypalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je vezao Visa Internet karticu za PayPal, na racun koji je povezan s tom karticom ne moze nista da se primi (kao sto sam se i ja licno uverio, kad je trebalo da primam devize, morao sam da otvaram poseban devizni racun, ne znam zasto su to tako resili u Intesi), i ni to nije znao. I onda su pare mozda direktno sa PayPala preusmerene na taj racun, a na njega ne mogu da legnu, i ostale tako negde izmedju.

 

Blizzard mu je izbacio ovo:

The proceeds from this auction will be automatically transferred to your PayPal account. Please allow up to 72 hours for the proceeds to transfer. To view this auction, please see the "Completed" tab in the Diablo III Auction House user interface.

 

To mora tako zato sto pare sa D3 naloga ne mozes direktno da prebacis, nego treba da podesis da ti pare od aukcije lezu na PayPal, i onda one idu na PP automatski kad se aukcija zavrsi.

 

Svakako me cudi sto mu nije stigla nikakva notifikacija na PayPal o neuspeloj transakciji ili sta vec.

 

Btw, kontaktirao Blizzard, pucao im kurac da mu odgovore :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na PP ima na svom profilu transaction history ili kako se vec zove, tu ako nema onda niko nije ni pokusao da prebaci.

Nemoguce je da ne moze da prima nikakve pare kad refund prolazi direktno na racun u banci. Ovo bi moralo kao sto rekoh da sedne na PP da moze da koristi za kupovinu. Ono sto ne moze je da mu leze ovde na racun i dize u banci.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, ti mozes da primis pare na PayPal ako si iz Srbije, samo ne mozes da ih dignes posle odatle? Ja sam mislio da ne moze u da ih primi uopste na PayPal jer je iz Srbije, tj njegova prica me je izgleda ubacila u taj trip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne, dadoh samo tekst odakle izvukoh da pare nisu ni poslate ka PP jer oni ne daju. Kapiram da nema nikakve poente cimati PayPal vec Blizzardu dati neki drugi nacin za primanje novca (znaci otvaranje Skrill/Payoneer naloga i sl).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim u tekstu gde se to pominje... Imam Skrill nalog, pa cemo da vidimo moze li da se poveze.

 

Evo sad mi kaze brat da moze samo PayPal na Diablo 3.

 

Poslace lepo on to u pm, proda nekom D3 sa likovima i opremom, pa nek se gone, i onako nisu za kurac zadnjih 10 godina ako se izuzme SC2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jesi li bila sarkasticna ili jok, ali nisu samo srpski zakoni, ako je Blizzard poslao pare PayPalu, a PayPal te pare pretvorio u 0 umesto da blokira to i obavesti ga o neuspeloj transakciji, onda je i PayPal zasrao.

 

A druga stvar je ovo sto D3 nervira na toliko razlicitih polja, da uopste nije vredno toga cimati se oko ovakvih stvari, igranje mu se posle odredjenog vremena svelo na trejd, a sad su mu i to sjebali :D

 

Dodamo na to jos i da ga Blizzard uopste nije udostojio odgovoria kad im se obratio povodom toga, i dolazimo polako do teranja u majcinu :)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedno pitanje.... Ranije kad sam poručivao nešto iz inostranstva, uvek mi je skidalo 3-4 evra više sa računa, ali kad prođe uplata te pare se vrate, ceo iznos. Ali od nove godine sam primetio da mi se ne vrati sve. Proverio sam na svom paypal nalogu i izgleda da su od početka ove godine majmuni počeli da prebacuju evre u dinare, pa dinare u evre, šta-ti-ja-znam... (evo je slika ispod, iznad je transakcija od pre godinu dana, ispod od pre neki dan) tako da kad god naručim nešto skinu mi par evra više. Jel se to svima dešava? Ja imam Visa interet karticu u Banca Intesa.

 

untitled.jpg

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...