Jump to content

2013.05.11. *Gun Club, Beograd* Consecration


VoivodBG

Recommended Posts

Semplovali Bajagu. :cry:

 

Velika guzva, 300 ljudi je definitivno bilo.

 

Zvuk je bio katastrofa, znam da volite da budete glasni sa distorzijama, ali jedva su se razaznavali instrumenti kod bara, mogu samo da zamislim kako je bilo ljudima u prvim redovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

radiohead bio pre svirke? ;s do jaja sto nisam dosao na vreme

 

slozicu se sa voivodom, bilo bas bas glasno cak i nazad, gomila pedala a od svega toga ispade buka... nesto me nije radila svirka, izasao sam odma cim sam cuo onu pesmu praskozorje, nisam mogao, a i od bajage mi se bacala malo peglica posto ne mogu da smislim coveka... smor ;s

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila delay-a, namuđen bas, fuzz na svim pesmama i sitne promene u aranžmanima... ali džaba kada ih nisam čuo da ovako loše zvuče u poslednjih makar pet godina. Mada, svirali su pesme sa predstojećeg albuma, pitao sam se kada će da ubace malo toga, bilo je vreme. I "Idiot Glee" za kraj, fala kurcu, mislim da to sviraju jednom godišnje. :D

 

Ukupno: sreća, sreća zbog količine i izbora pesama, šteta zbog lošeg zvuka. Ekipu koja se pojavila na svirci nisam video u životu, tačno se raja skupila na nešto besplatno, a ne znaju ni šta je u pitanju.

 

Pozdrav za Sarmu, samo sam na njega naišao u gužvi. Pozdrav i za takozvane stubove, ima vas na svirkama kao jebanja na yumetalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...