Jump to content

2014.06.06. *Dom omladine, Beograd* Sepultura, Guardians of Time, Fuel for Disaster, Dienamic, Make Me A Donut


Talvi

Recommended Posts

Organizatori koncerta brazilskog sastava Sepultura danas su saopštili imena predgrupa koje će nastupiti, a to su Guardians of Time, Fuel for Disaster, Dienamic i Make Me A Donut.

 

* Guardians of Time je beogradska publika već imala prilike da upozna, nastupom u martu 2013. godine kada su svirali zajedno sa bendovima Sabaton, D.Hate, Wisdom i Eluveitie.

 

* Make Me A Donut dolaze iz Švajcarske, a sviraju progresiv metal/djent. Osnovani su 2010. godine a do sada su održali preko 70 koncerata, deleći binu sa imenima kao što su Refused, Emmure, Caliban, Awaken Demons i brojna druga.

 

* Dienamic je norveški thrash metal sastav osnovan 2009. godine, i do sada su objavili jedan album pod nazivom „Surfing The Apocalypse“. Trenutno rade na novom albumu.

 

* Fuel for Disaster je mladi norveški metal sastav, osnovan 2012. godine, a njihov album prvenac “Chontaraz Khlan Krakatau” samo što nije objavljen.

 

Ulaznice po promotivnoj ceni od 1700 dinara biće u prodaji do 17. aprila, a nakon tog datuma cena ulaznice će biti 2000 dinara.

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Set lista od sinoc:

  1. The Vatican
  2. Kairos
  3. Propaganda
  4. Impending Doom
  5. Manipulation of Tragedy
  6. Convicted in Life
  7. Dusted
  8. Attitude
  9. Dead Embryonic Cells
  10. Biotech Is Godzilla
  11. Spectrum
  12. Da Lama ao Caos (Chico Science & Nação Zumbi cover)
  13. Inner Self
  14. Territory
  15. Refuse/Resist
  16. Arise

Encore:

17. Trauma of War

18. Ratamahatta

19. Roots Bloody Rots

 

Samo je Trauma of War prebacena u krajnji deo u odnosu na prolecnu turneju.

Edited by Lou
remove format
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Ulaznice na dan koncerta unutra na stepenicama Doma od 18h po ceni od 2500din!

 

- Svi koji dolaze sa strane i zele da rezervisu ulaznicu po ceni od 2000din mogu da pisu na: [email protected] do 05. juna!

 

Satnica ce biti najavljena u utorak!

 

Prodajna mesta:

Felix - Beograd (true-fan-tix!)

Mungos - Novi Sad (true-fan-tix!)

Eventim - Širom zemlje

 

\m/

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

19.00h – ulaz / distro / Metal Dj

19.30h – Make Me A Donut

20.15h – Dienamic

21.00h – Guardians Of Time

21.45h – Fuel For Disaster

23.00h – SEPULTURA

 

taman lepo da se ne žuri nego elegantno dođem na glavnu stvar i ćao

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko je dobro bilo jebote :rockdevil: sjajna žurka, bend skroz raspoložen i pozitivan, Andreas je više metal od ostatka sveta zajedno

 

setlista: http://www.setlist.fm/setlist/sepultura/2014/dom-omladine-belgrade-serbia-63c022c3.html jedino je sranjce bilo što su Andreasa nešto jebuckale gitare na Roots, jedno 5 puta za minut je promenio gitaru, ostalo sve vrh, uključujući i zajebantski medley najmatorijih rifova pred Inner Self :D i ovo je verovatno "najmatoriji" cert na kom sam bio haha, publika sve sami veterani, klinaca bilo na prste da ih prebrojiš. naravno da su nas i malo zajebavali zbog sinoćnjeg fudbala :haha:

 

i naravno pozdrav za brata Skala, samo orange pojačala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo sasvim dobro (kakva je lista moglo mnogo gore), jebeno su ziv ziv bend. Vredi para ako nista drugo samo da dodjes onog bubnjara da pratis (koji se inace jedini cuo kako treba tokom celog nastupa).

 

Taj momenat sa random riffovanjem nije bio posten, ili sviras celu pesmu ili ne, iznervira me sa teasing-om, taman se ponadam da ce za nas nesto spec. da odrade x]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...