Jump to content

Recommended Posts

Mora da je poražavajuće za nove i mlade bendove koji se bave muzikom u eksperimentalnom/alternativnom/art/kakogod domenu da znaju da neće dostići stvari koje ovaj čovek radi i nakon svoje šezdesete godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije bolje odmah objaviti cenu karte pa posle sukcesivno dizati sa približavanjem datuma koncerta? Ja sam uspeo putem telefona da pošaljem email i valjda ću ubosti ove "jeftine karte".

 

P.S. Nastupaju i u Rijeci par dana posle, 105, 125 i na kraju 145 kuna karte za taj cert. Vi uradite matematiku.

 

Vidimo se Budimpešti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaha,kako jedeš muda što si se izjebao za Peštu...patnjica :haha:

Strašno sam se izjebao što ću ponovo da gledam bend u vrhunskom prostoru sa vrhunskim ozvučenjem nakon šetnjice po Budimpešti, u pravu si.

Izjebah se i što ću videti bend dva puta na "oproštajnoj turneji", takođe.

Jedina stvar koja može da bude moje izjebavanje je mogućnost da u Domu omladine ne zvuče dobro kao u A38 i da time malo pokvarim utisak pređašnjih nastupa.

 

Šta ga znam, kada uporedim kako su ljudi u A38 objavili cene karata onog dana kada su puštene u prodaju i kako sam to mogao bez razmišljanja da kupim, dok ovde imam čoveka koji priča o postepenom poskupljenju karata koje se, bez ikakve informacije o ceni, "naručuju" preko maila... ovo drugo miriše na izjebavanje ljudi.

 

Što se tiče jedenja muda, lepo si prognozirao svoj obrok nakon još jednog ovakvog posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se prijavio za promo kartu i evo šta mi je stiglo:

 

"Hvala što ste se prijavili za promo kartu za koncert Swans!

 

Promotivna cena ulaznice je 1800 dinara. Ukoliko ste zainteresovani javite koliko biste karata kupili i od ponedeljka, 24. oktobra čekaće vas na šanku paba Brod (Despota Stefana 36).

 

Ako niste iz Beograda možete dostaviti svoju adresu i dobićete kartu putem pošte ili kako se budemo dogovorili."

 

Tako da vam je to to, ljudi. Odgovorili su mi jedno 2-3 dana nakon što sam se prijavio. Sve je u redu, nije nikakva prevara. Odete na sajt ogranizatora, https://badmusicforbadpeople.com/, i ćim uđete na sajt, dole vam iskoči opcija da poručite kartu. Upišete mejl, kliknete potvrdi email i to vam je to.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Baal unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...