Jump to content

POPLAVE, SRBIJA 2014


kuruz

Recommended Posts

^mirise na to. naci ce nekoliko zrtvenih jarceva koje ce pustiti niz vodu :rolleyes: i na tome ce se zavrsiti. nesto krupnije be moglo da se dogodi tek na izborima.

 

pa...vucic je vec rekao da je on licno kriv za sve. necemo njega valjda da pustimo niz vodu, on nam je jedina nada, takav srpski sin, popravice se on, jos je mlad, na greskama se uci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa...vucic je vec rekao da je on licno kriv za sve. necemo njega valjda da pustimo niz vodu, on nam je jedina nada, takav srpski sin, popravice se on, jos je mlad, na greskama se uci.

 

taman - on da ostane, a svi ostali da ispadnu krivi. jos ce na kraju da se vadi: "hteo sam, sve sam uradio, ali ovi su zajebali i sad cu da ih kaznim". uvod u opste sranje koje ce jako dugo da traje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instrukcije iz štaba civilne zaštite: S obzirom da ima puno ljudi koji žele da pomognu fizičkim radom, najvažnije je to raditi sinhronizovano, pod komandom obučenog kadra, drukčije se samo unosi nepotrebna pometnja.

Zavisno od toga u kom kraju živite potrebno je da se javite štabovima civilne zaštite u vašim opštinama. Uvešće vas u evidenciju i rasporediti na najefikasniji način, tamo gdje je pomoć najpotrebnija.

 

Čukarica 3052-120, 3052-130

Novi Beograd 3106-872

Palilula 3236-221, 069/8266-520

Rakovica 7850-175, 7850-176, 065/3582-582, 3582-582

Voždovac 2449-729, 064/8788-087, 064/8787-885

Zemun 3778-439, 3778-440, 3778-441, 2614-500

Zvezdara 3405-771

Barajevo 8302-118, 8300-310

Grocka 8501-312, 8501-162, 066/8062-071

Lzarevac 8123-191

Mladenovac 8241-610, 8241-604

Surčin 8442-111, 8443-762, 8443-763, 8443-759

Stari Grad 3220-721

Vračar 3081-400

Sopot 8251-232

Obrenovac 064/8322-674

Savski Venac 011-2061-782,

Savski Venac 2061-845

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro shvatio vijest koju veceras cuh na TVu, najveca tacka vodostaja na Dunavu (e sad nisam skapirao da li se to odnosi na regiju BGD) se ocekuje tek oko 24. maja, znaci u subotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da javim da sam našao konačno kako pomoći barem malo odavde, finski Crveni krst je organizovao skupljanje sredstava, SMS je 15 evra, poziv 20, što je njima realno ništa a ljudima dole znači. Čak se i mala balkanska zajednica organizovala i skuplja pomoć po većim gradovima, a stvarno nema mnogo ljudi sa Balkana ovde..

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman - on da ostane, a svi ostali da ispadnu krivi. jos ce na kraju da se vadi: "hteo sam, sve sam uradio, ali ovi su zajebali i sad cu da ih kaznim". uvod u opste sranje koje ce jako dugo da traje.

 

nije nego je obrnuta psihologija od te - on je *jedini* kriv, on je usisao eventualnu odgovornost svih podredjenih kao u iskupljenju u sosenku i spreman je da bude prinesen kao zrtva bogovima (znas onaj neki "bog pravde").

 

samo je pitanje hocemo li se smilovati ili ne.

 

u sustini obicna kriminalna pokrivacina da *niko* ne bi odgovarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola ako te neko napadne na terenu, neka te napadnu. Naš posao je da to istrpimo. Na zlurade komentare se ne osvrćite - rekao je Vučić ministru Nikoli Selakoviću, povodom toga da su pojedini ljudi bili nevoljni da se evakuišu.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,dokle ce ici ta njegova patetika?!? Ocima ga ne mogu gledati vise.Ono sto je Radmiz rekao ovde je suva cinjenica,on je jebeni premijer,treba da povlaci diplomatske veze,lobira,dovlaci ambasadore i strane diplomate da vide ovaj haos.A ne da utovara jebene dzakove i prica u mikrofon sa mokrom kosom.

 

Gledao neko Lazanskog juce na RTS-u? Kako se popsao po svima,svaka cast.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno isto kao sto ga snimaju kako izigrava dole ludilo i kisne mogli su da ga prikazuju kako se ne mrda s telefona i tu "ozbiljnu pomoc" trazi neposredno od onih koji je mogu dati a ne od kamermana. jedan broj ljudi (oni najgluplji) se pali na ono prvo, drugi broj verujem isto velik ili veci bi cenio ovo drugo, ali covek je zaslepljen svojim populistickim propagandnim obrascem uziveo se u ulogu pa to ti je, verovatno neizmerno uziva u tome, kao umetnik na pozornici. bolest.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je jebeni premijer,treba da povlaci diplomatske veze,lobira,dovlaci ambasadore i strane diplomate da vide ovaj haos.A ne da utovara jebene dzakove i prica u mikrofon sa mokrom kosom.

 

To radi Dacic :haha:

dok je Veliki Vodja isao da kisne i pickara poplavu, ovaj je iskopao preko 70 ambasadora i konzula, deportovao ih do Obrenovca, da licno vide kakav je pomor tamo, drkao ih ceo dan po vodurini i izdejstvovao gomilu hitne pomoci.

:haha:

 

Lazanski oprao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije nego je obrnuta psihologija od te - on je *jedini* kriv, on je usisao eventualnu odgovornost svih podredjenih kao u iskupljenju u sosenku i spreman je da bude prinesen kao zrtva bogovima (znas onaj neki "bog pravde").

 

samo je pitanje hocemo li se smilovati ili ne.

 

u sustini obicna kriminalna pokrivacina da *niko* ne bi odgovarao.

 

aj videcemo. mislim da ce dosta ljudi ipak najebati, posto ce neko morati da snosi makar minimalnu odgovornnost. a izgleda mi i da je prestao da patetise i da su na redu konkretni potezi - malopre je ugasen teleprompter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...