Jump to content

2014.07.23. *Klub Fest, Beograd* Celeste, Reka, Eaglehaslanded


VoivodBG

Recommended Posts

Za sada:

 

Debeli srbijanac

Americki hipster

Krakati madjar

Zimzeleni leprikon

Navijacki maloumnik

 

Mozemo osnovati i neki blek metal bend.Ako jos dodje i Cvele, Mali knindza za siromasne, mozemo svirati epik patriotik blek metal.

 

Postava:

 

Mali knindza za siromasne - vokal

Debeli srbijanac - gitara

Krakati madjar - gitara

Americki hipster - bas

Navijacki maloumnik - bubnjevi

 

Zimzeleni leprikon ce da skace po bini i drka usi,ekvivalent onome iz Slipknota sto drka nos.Cisto da budemo moderniji.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3) sisaj kurvo ciganska

 

photo-657.jpg?_r=1400706500

 

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.

'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,

Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eaglehaslanded jedan od najgorih bendova koje sam cuo u zivotu ikad, sta oni ljudi sviraju samo oni znaju, ja nista zivo nisam cuo.

 

Reka je fino otprasila, nista revolucionarno, svirka dosta vuce na ISIS iz ranijeg perioda, dobro su zvucali.

 

Celeste izlomili, atmosfera kao u rudniku uglja na 300 km pod zemljom, totalni mrak sa lampicama na glavi, bas dobro gruvanje i atmosfera.

 

250 kinti je nerealna cena za ovako dobru svirku, stvarno su carevi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fina svirka. zakasnio na prvi bend, cuo samo poslednju pesmu, nije moj fazon. rusi/reka malo generic fazon ali kul. stara cult of luna skola, kul vajb svakako. sto je laza primetio, hit je basista koji nema nijednu pedalu ali zato pali i gasi svetla na bini :D

 

francuzi celeste okej, dobro pocne ali onda ekstra smesno bude kad onaj lik tananim glasicem kaze "guys... can you please not smoke, it hurts my voice". sisaj pederu :D inace nisu losi idejno ali su mi rusi bili zabavniji nekako.

 

mogla je karta da bude i 500 kinti za ovakav event realno, al dobro. dobro je da se desilo uopste.

 

nino kaze da mu je ovo poslednji cert u festu, gazdama se ne isplati taj underground. s jedne strane, sta bi inace on u festu imao sredom uvece? s druge strane, metalci su poznati po tome sto sank bude prilicno jadan, primetio sam da smo jedino laza i ja posecivali sank. godine izlazaka po kstu (i vuduu, da l' se neko seca toga uopste) pokazale svoje izgleda.

 

povratak kuci, isprva se pokazala kao nelosa ideja posle 4 absinta krenuti peske iz munzea do centra, sat i 45 minuta kasnije stopala su bila presrecna kad su dotakla krevet.

 

heads up: nino ubuduce kaze da ce povremeno raditi u bozidarcu i domu omladine, sto znaci samo isplativiji bendovi, underground underground vise nije u igri.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

orlovi - nisam gledao

 

rusi - ok ali 1000 puta čuto

 

celeste - polomili, razbio sam se

 

merch bio predobar a prejeftin tako da je sve bilo kako treba, poljubac svim lepim ljudima koje sretoh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno bilo, meni se Rusi vise svideli, iako zvucno nisu previse originalni-post metal ala Isis, CoL ili MOTA, ali su bas dobro usvirani. "Pozajmljeni" vokal iz francuskih Selenites se uklopio sasvim ok. Uzeo oba diska, 400 dindzi za isti je smesna cifra...

Celeste doooobri,mada nisu bas previse moj fazon, na certu zvuce jos mnogo vise black/death metal nego HC. Čak(! :)) 45 minuta svirke ( ukljucujuci bis) -moze se reci da smo izvanredno prosli u odnosu na 20' u KŠ ili 30' u NS. Uzeo dupli Animale(s), sad mi zao sto ne pazarih jos nesto...

Odlicna poseta bila, mada mi se ucinilo da je najvise ljudi bilo na Rusima, pa da se kasnije malo osipalo. Stvarno smesna cena karte; nestvarno da za 250 dinara odgledas ovakva dva nastupa...

DBB najavio uskoro Rodeo idiot engine,to se ide obavezno.

Inace, bas steta ako je ovo za Nina i Fest tacno...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je laza primetio, hit je basista koji nema nijednu pedalu ali zato pali i gasi svetla na bini :D

 

da budemo fer, boba je primetio :D

 

super svirka, dobro drustvo. ali da je bila karta 500 din bilo bi upola manje ljudi sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super svirka, dobro drustvo. ali da je bila karta 500 din bilo bi upola manje ljudi sigurno.

 

tako nesto i ja kontam, ono. na kraju organizatorima sa finansijke strane ispadne isto, ali bar je lepsi osecaj gledati te bendove u punom klubu imesto pred 50 ljudi.

 

ja znam da je do pocetka Celeste-a bilo prodato 115 karata, a u NS je bilo 90 (a jos je bio pljusak tad). sasvim solidna poseta, imo

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvi bend nisam gledao, Reka sasvim fina, ali nekako mi se čini da to postaje previše generički fazon

 

Celeste objasnili, ono je zlo jebote

 

definitivna komedija sa pevačem koji traži da se ne puši, a pritom piči tona dima sa bine :haha:

 

e da, poseta me oduševila, iskreno nisam očekivao ni polovinu onog broja ljudi

 

poljubac svim lepim ljudima koje sretoh

 

mwah i tebi :wub:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam da je do pocetka Celeste-a bilo prodato 115 karata, a u NS je bilo 90 (a jos je bio pljusak tad). sasvim solidna poseta, imo

 

u ns je bilo dupke puno na banjalucanima i ground zero, a celeste je slusalo max pola od toga, ostali izblejali vani. sasrali se ljudi nacisto kad je krenuo kreka banovici tretman :haha:

 

zavidim vam sto su svirali 45 minuta. meni je uzasno falila ta pesma - dve

kapiram da je i zvuk bio za dve klase bolji u festu. trebao sam doci u bg.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul je bila svirka. Ja do pre neki dan nikad nisam čuo za sve ove bendove i bilo je skroz kul. Najbolje je ponekad kada odeš na slepo tako na neku svirku, nemaš nikakva očekivanja i ispadne super. Tako je bilo sinoć.

 

Orlove nisam čuo, Stajao sam ispred.

 

Reka je, iako je čuto to hiljadu puta, bila dobra baš. Masna i teška.

 

Celeste je bio dobar isto. Vokal mi dosta bolje zvuči uživo nego na jutjubu. Na jutjubu zvuči kao neki najbedniji screamo vokal. :D Sve u svemu, što je rekao Uruk, dobra svirka i dobro druženje. Stvarno je karta bila prejeftina za takvu svirku.

 

Bolji su mi bili Reka od Celeste-a jer mi je bio puniji i masniji zvuk. Falilo je basa kod Celeste-a.

 

@Nocturno, Azal, Buddha: Viđaćete majicu češće, ne brinite. Juče je bila premijera. ;)

Edited by Radnaskela
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...