Jump to content

2014.11.12. *Dom omladine, Beograd* Fates Warning, Headless, A|symmetry


azal

Recommended Posts

Divota! Reci jesi li se ispricao malo sa njima tipa kakva su ocekivanja imali od Bg publike (ako su ih uopste imali :haha: )? pitam jer su mi delovali iznenadjeno na sceni

 

pa da, bukvalno nisu znali sta da ocekuju pa su se stvarno raspametili. mislim kapiram da se to cesto desava bendovima.

 

dodju ovde misle da je neki sibir, i onda ne mogu da veruju da svi znaju tekstove, lepo pricaju engleski, ljubazni su.

 

bas do jaja. zele opet da dodju naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se pohvalim: ray i joey mi potpisali Engine prvi album, Ian mi potpisao State of Mind i poklonio cetvrti Consortium Project album, Bobby mi potpisao Ink Complete, Jim mi potpisao Perfect Symmetry :D

 

uzeo sam No Exit i Perfect Symmetry majice i oldschool i new school logo prisivace :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smarali smo ga malo, snimao je neki lik mobilnim.

 

u sustini rekao je da su Watchtower spremali i napisali dobar deo stvari za novi ablum, ali na kraju odustali od toga.

ja sam ga pitao za Spastic Inc. rekao je da je trebao biti tu isto neki reunion/novi album, ali da je on ispalio. kao, veliko je cimanje da se to snimi a ne isplati se.

 

isto rekao je da mu je najtezi FW za sviranje Perfect Symmetry, ne zbog toga sto je tehnicki zahtevan, nego jer tu ima najvise delova koje mora da zapamti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahaha skontah da je lik u tom fazonu bas sam sa Shinigamy-jem pricala o tome :haha:

 

Ne znam za vas ali meni je Jim Matheos pojava, znate kada vidite nekog matorog mudraca koji je doziveo nirvanu i sve mu je ravna linija, a opet iz njega isijava nesto neverovatno da vam reci nisu ni potrebne... u to ime i njegova pesma...

Mnogo volim tog coveka <3

 

http://www.youtube.com/watch?v=3R9K3CajxGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da bio neki lik sinoc koji je napravio origami na kome smo se potpisivali i na kraju dao bendu...

Ne znam lika, ali moram da pohvalim coveka! :da:

 

To je moj najbolji drug, te ću mu preneti pohvale :)

 

Inače, ja baš i nemam običaj da komentarišem koncerte ovde, al' ono je bilo baš iskreno, i vrhunski. I baš me je iznenadila poseta, klub skroz pun :rockdevil:

 

BTW, napravio je još dva identična origamija, za njega i mene u slučaju da im pokupimo autograme na istim, al' nismo bili te sreće

Edited by Vule iz Kule
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno dobar koncert. Pošteno su oprašili. Alder i dalje peva kao i zmaj. Ne sećam se kada sam zadnji put čuo ovako dobar zvuk na nekom metal koncertu. Maltene je bio savršen. Pesme su zvučale mnogo nadrkanije uživo.

 

Vrhunac koncerta: pleasant shade pt.3, through different eyes i firefly.

 

Jedina zamerka: Nisu svirali still remains. :/ Video sam da su je svirali na nekim koncertima na turneji i baš sam želeo da je čujem.

 

Lepo druženje i lep događaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina zamerka: Nisu svirali still remains. :/ Video sam da su je svirali na nekim koncertima na turneji i baš sam želeo da je čujem.

 

Rekao mi je Petar aka Shinigamy da su je vezbali na probi ali nisu uspeli da je odrade kako treba, najvise je bagovao Matheos, brljao je na djitri nije mogao da je lepo uvezba, jebga ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...