Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Radio si joj ass to mouth?

 

Nisam. Bila je previse lepa za to. Prelepa plavusica. Prava bombona. Za to sam imao drolje iz mog kraja kad hocu.

THE ONE THING NEEDFUL... Power Hefest handshake. :D

 

Vala bas je bio power handshake. Inace imam mnogo jak stisak kada hocu.

 

Verovatno je to njoj bio neki znak da lik nije metiljav i da moze da jebe i da ne zakuka posle 15 min kako se umorio i mora da odmori malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo moze da bude asocijacija samo onima koji su zavrsili zastitu zivotne sredine ili su se nekada seksali sa nekom aktivistkinjom greenpeace-a. Ja na primer moram da izguglam da bi imao pojma o cemu je rec.

 

To znachi da mimo Bukulje nisi video nishta dalje od 300 metara oko Arandjelovca. WWF bukvalno na silu guraju svuda, ne moze da se ne zna za njihov simbol.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde za pande ali WWF rvanje... Opste obrazovanje. Razor Ramon, Diesel, Braca Hart, Undertaker, Bam Bam Bigelow, Jokozuna, Shawn Michaels... Mecevi za interkontinentalnog sampiona izmedju RR i Shawna se i dan danas prepricavaju po ulicama Las Vegasa i Arandjelovca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nemojte mi reci da WWF ima logo u vidu one pande.

To znachi da mimo Bukulje nisi video nishta dalje od 300 metara oko Arandjelovca. WWF bukvalno na silu guraju svuda, ne moze da se ne zna za njihov simbol.

 

To znaci da nisam zevao po Beogradu, po banderama i slicno. Sigurno jos nisu pocele zenske da nose to na zadnjicama pa zato nisam ni video.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde za pande ali WWF rvanje... Opste obrazovanje. Razor Ramon, Diesel, Braca Hart, Undertaker, Bam Bam Bigelow, Jokozuna, Shawn Michaels... Mecevi za interkontinentalnog sampiona izmedju RR i Shawna se i dan danas prepricavaju po ulicama Las Vegasa i Arandjelovca.

Young padawan,

Kad sam ja bio mali vaš WWF se zvao Wrestlemania (na čelu sa Hulk Hoganom) , a WWF je bio album sa sličicama za ugrožene životinjske vrste.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Young padawan,

Kad sam ja bio mali vaš WWF se zvao Wrestlemania (na čelu sa Hulk Hoganom) , a WWF je bio album sa sličicama za ugrožene životinjske vrste.

Zajebao si se druze :).

Ono sto mozes povezati jeste jedino da si imao Wrestlemaniu u WWF-u al ne i u WCW-u jer je druga biznis korporacija bila u pitanju.

 

wwf-logo-high-res-large-2012-dave-delisle.png

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ja drug u sitna crevca niti raspravu.

Moja pojenta beše da je brend federacije za zaštitu životinja u socijalističkoj federativnoj republici Jugoslaviji u glavama pionira i pionirki bio prepoznatljivi pod tom oznakom. Rvače, Hulk Hogana i ostalu zajebanciju su znali neki (koji su blenuli u Superchannel1987.jpg channel ili 3k) ali kao Wrestlemaniju.

Ja ko što se da primetiti nisam fan tj prestao sam da budem posle 11 godine života otprilike.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sad si ozbiljan i mogu te dotaci samo viskoumne i produhovljene stvari koje vecina smrtnika ne moze da pojmi uopste.

 

Ja sam stariji od svih vas pa opet za te pande sada prvi put cuh, a vala i videh. Uvek sam bio protivnik zastite zivotne sredine.

 

Stetocina prve vrste i time se ponosim. Ne zato sto sam budala nego zato sto to sto se ja necu pokenjati na ulici ili necu baciti papiric sigurno nece moci da ispravi ni malo ono zagadjenje koje prave velike drzave i njihova industrija. Slicno je i sa zivotinjama. Istrebljuju ih svuda redom i svake godine vrste nestaju, a ja ne smem da ubijem djumaru sto mi svaki dan rusi saksije pred kucom i kenja na prag.

 

Sinoc sam tu djumaru mocugom tako ispresavijao da mislim da nece vise pomisliti da zadje u moje dvoriste. Pre neki dan mi pobegao jer sam zamanuo metlom na njega pa je stigao da umakne. Sada sam za tu priliku spremio motku pravu. Od toga nema bezanije.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...