Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

нисам налетао на такве пепељаре већ не знам колико... мој ујак има пар али ми је труло да му мазнем.

 

е, да, је л' зна неко исто где има се пазари ружина водица или екстракт руже, треба ми за неке зајебане индијске колачиће, много се лако праве и дојаја укус али ми треба ово ружино срање које користе ти источњаци кад, нпр. праве ра'тлук. ако неко зна нек' јави. фала ви!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc izasao da popijem pivo i bio sam u nekom lokalu gde su bile te old school pepeljare(a nije kafana, zamisli), one prave limene ili od cega su, ali nisam mogao da ukradem jednu, jbg, bilo je puno ljudi i pilo se i bilo je veselo.

Dakle da znas da po selima imas te pepeljare, uzivo, u funkciji.

Edited by Egil Skallagrimsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

луд ујак, почео да слуша Прајмус са 50 година и на мој наговор са скоро 60 пробао џиџу... нећу му нарушавам његов никотински мир, већ ми је поклонио зипо слим упаљач. а и хоћу ново а не половно, зато питам где има се купи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

princ na rtn forumu:

 

Lepo, lepo, ima tu svega, pa i ponešto za moj ukus. Ali ipak, heavy je heavy, ne bih ga menjao za sto Diary of Dreams-a i hiljadu Tiamata... Znam ovog lika što ti je poslednji koment ostavio. Zove se David Lazar Galić, dodao me pre par meseci na facebook-u, a pojma nemam s kojim motivom. Tako neki ljudi izniču niotkuda i ne idu nikuda, a ipak tu su.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

потражио по комисионима, Комисион са великим К, јебем ли га, антикварница има сигурно нешто плехано али је то стилски, мени требају оне чип-оу, знаш, кад купиш да имаш једну наранџасту, једну зелену, једну розе и то... бувљак бих видиш могао да оверим, али кад се ова звезда мало охлади,брате, превруће је за блокове. капирам да по Сврбији има то по оним радњицама, БГ је фенси сад, има га и на монополу, најскупља улица, знаш ону коју кад купиш и изградиш хотеле све си их опељешио... те по антикварницама нису толико дреш, можеш да их удараш колико хоћеш али не звече ко ове. фала енивеј... јбте, мораћу узмем слободан дан да провшљам и оне ћумезе на булевару за та срања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih mogao to da zavrsim, ali me ne interesuje lova, vec samo naturalna razmena. Jel' imas slucajno one ofingere specijalizovane samo za farmerice, sa dve bocne stipaljke? Eeeee, za to bi dao.

e ja imam takve aufhengere, al` nisu za farmerke nego suknje...jbg. al` bih ih menjo za PKBov jogurt u piramidalnom tetrapaku......

Share this post


Link to post
Share on other sites

потражио по комисионима, Комисион са великим К, јебем ли га, антикварница има сигурно нешто плехано али је то стилски, мени требају оне чип-оу, знаш, кад купиш да имаш једну наранџасту, једну зелену, једну розе и то... бувљак бих видиш могао да оверим, али кад се ова звезда мало охлади,брате, превруће је за блокове. капирам да по Сврбији има то по оним радњицама, БГ је фенси сад, има га и на монополу, најскупља улица, знаш ону коју кад купиш и изградиш хотеле све си их опељешио... те по антикварницама нису толико дреш, можеш да их удараш колико хоћеш али не звече ко ове. фала енивеј... јбте, мораћу узмем слободан дан да провшљам и оне ћумезе на булевару за та срања.

 

 

 

 

 

imas u bulevaru onaj komision zaplenjene robe, kod pravnog, tamo ima puno tresha, mozda budes imao srece :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe

 

 

Nasilje nad Noelom Gallagherom

 

Tokom sinoćnjeg nastupa Oasisa na festivalu V u Torontu, na šefa grupe Noela Gallaghera iznenada je nasrnuo jedan muškarac i oborio ga na pod.

 

Nakon intervencije obezveđenja i kraće pauze, koncert je nastavljen, a napadač je zadržan i njime će se pozabaviti nadležni organi, javlja Globe and Mail.

 

Incident je zabeležen kamerom; nasrtaj počinje nakon minut i po:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...