Jump to content

2015.06.29-30. *Kombank Arena, Beograd* Belgrade Calling: Judas Priest, Helloween, Toto, Steel Temple


LazaGNR

Recommended Posts

Uh, za Slipknot se dobro sećam da bina nije bila pomerena ka sredini, imao sam pogled sa tribina i parter je bio krcat. Zato su tribine doduše bile prilično prazne. ;)

Krcat u prednjoj trećini, ovo ostalo đene-đene. Bio sam napred i u jednom trenutku krenuo ka štandu sa pićima, nisam prošao pet metara i mogao sam komotno da šetam između ljudi.

 

Gusta je koncertna sezona, priča o nemaštini (na žalost) svake godine pije vodu i to nam je stanje. Bilo ko sa iole širim muzičkim ukusom i voljom za odlazak mora dobrano da razmišlja o izboru koncerta na koji će otići. A organizatori su našli sada da udaraju po ušima sa cenama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Metallici je u fan pitu bila čista uživancija, najbolji fan pit od dosadašnjih koncerata.

Slazem se, bilo komfora koliko hoces. I tacno kad pogledas ove iza u parteru bio je fazon "dobro data kinta" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio u parteru levo, na ogradi, znam da sam se ceo koncert nervirao sto u fanpitu ima mesta i rostilj da raspalis a ovamo nisam mogao da disem od one gomile.. Jedan do mene matorac pokusao da preskoci, usrali ga sekuritu od batina. Jos kad su kreteni iza mene poceli sutku da prave, za Metaliku. Crni album, ej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao pripadnik "iza u parteru" skupine složio bih se sa tom konstatacijom.

 

:)

 

Ja bio u parteru levo, na ogradi, znam da sam se ceo koncert nervirao sto u fanpitu ima mesta i rostilj da raspalis

bas tako, mi smo u jednom trenutku seli na travu fazon kurcenje :haha:

 

mada, ovo je jedini put da mi se tako potrefilo. Bio sam i na drugim koncertima u fan pit delu, i ni izbliza nije bilo tako, cak sam i zazalio par puta.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fan pit je najkurtonskija fora ikad. U prvim redovima treba da budu najveci ludaci zedni krvi a ne ljudi koji sede za vreme koncerta i pederi koji imaju najvise para.

 

Bez uvrede ikome ko je ide po fan pitovima, idem i ja uglavnom ali to je cinjenica.

Edited by Grobodan
  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fan pit je najkurtonskija fora ikad. U prvim redovima treba da budu najveci ludaci zedni krvi a ne ljudi koji sede za vreme koncerta i pederi koji imaju najvise para.

 

Bez uvrede ikome ko je ide po fan pitovima, idem i ja uglavnom ali to je cinjenica.

 

Koji si ludak zedan krvi.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo Slayer 2005, ko je ono preživeo ništa mu drugo ne treba

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

vraćam se kući, sav izlomljen, ne znam gde se nalazim, skidam pantalone, čak mi i gaće ispod blatnjave

 

tri dana sam se oporavljao, ali je jebeno vredelo svakog trenutka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...