Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Demos Seed >>>>>>>>> Angelistor

 

Ta cavuljica nikad neće prići jednom uspešnom metalcu kao Angelizacionator.

 

Možda su obojica pičke ali Angelizator se bar u metal razume, ovaj ni to.

 

Elem odoh napolje, ajd opičite malo, cavuljice daj minus na ovo.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODLICAN.

Voleo bih sa LEMIJEM da se opijem uz JUZNI VETAR,i ti si u toj ekipi bio do skoro,a kad sam video da lupas minuse sada sam ljut jer minusi su smisao zivota.....

 

Od kako je krenula ova zajebancija samo sam izdrkan zbog ovog David Seaman-a iskreno,ovo ostalo mi leglo skroz okey,ni protiv koga nemam nista ama bas :).Dobro mozda sam malo uplasen zbog Gojka da mi se ne posere na grob al to je u sustini to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne serem ljudima na grob. Ponekad zaplešem kad padnem u sevdah, ali to je sve.

Aj bar da se nadjemo da popricamo da priredimo sve kako treba za taj slucaj :D.Znas onaj na kamiondzijama kad kaze da hoce da vidi kako ce to sve da izgleda ...taj fazon.Da pijemo vodu grobljansku.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Simon: Pluseve za tebe prosledjujem Havocki da joj dignem moral, reputaciju i tako te stvari ravnoteza u univerzumu and stuff

 

edit: ulete Lu... istina :haha:

 

Što si editovala neće jebati deo... :haha:

 

Ja ne serem ljudima na grob. Ponekad zaplešem kad padnem u sevdah, ali to je sve.

 

:haha:

 

Uvek će mi biti žao što sam anonimus pa nisam izašao u novinama kako skrnavim Grob :(

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, Grobe, da rezimiramo, prvo kažeš da te briga za minuse, onda kažeš kako sam te uvredio minusima.

 

Zaključujemo da je tebi od većeg značaja minus ili, ne daj bože, plus, nego napušavanje kurcem, ili, ne daj bože, topla reč i ruka prijateljstva. To je toliko siromašno duhom, takoreći yumetal materijalistički, da je to strašno. Prvo sam mislio da se zajebavaš, još nisam 100% siguran, ali opet, uporan si dva dana, ni mnogo gori trolovi ne napinju situaciju toliko.

 

Havočka, mlada dama pomalo sklona pompi i patetici na forumu, kojoj sam dao dosta više minusa nego tebi, sveti Bog će mi oprostiti, a koja nije imala štek od 3000 pluseva, je to mnogo bolje podnela od tebe, nečuveno.

 

Ako ćeš sav moj (dis)respekt prema tebi da izmeriš u minusima i plusevima (a dao sam i poneki plus, verovao ili ne), onda izmeri, bože moj (brkate žene se dobro jebu).

 

Uspeo eksperimenat u potpunosti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...