Jump to content

Humor (i dalje bez HUMORA)


SkullKrusheR

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Islam nije bio ništa štetniji i zatucaniji od hrišćanstva sve do 50ih godina 20og veka kada je Amerika uzela Saudijsku Arabiju pod svoje i omogućila im da izvoze wahabizam, posle toga je sve otišlo u kurac, plus što je bliski istok imao nesreću da se tu nalazi i Izrael i nafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nisu Evropljani ratovali samo u krstaškim pohodima, ne znam koliko ima svrhe da jednačiš krstašenje vs džihad, jer Musli na svaki rat lepe džihad etiketu xD

 

@Oak: Pa nije, ali je danas štetniji.

 

Problem u razgovoru je što ljudi uglavnom odgovaraju na neke svoje zamišljene tačke u glavi pre nego na ono što je sagovornik rekao, tj. razgovaraju sa samim sobom, a na yumetalu to ide x5... Ali to ima i pozitivnu stranu - diskusiji nikad kraja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

XV vek se završio pre 516 godina brt :haha:

 

brt stvari po internetu se provlače dugo nakon što prestanu da budu relevantne... pre par meseci neki po fejsu šeruju za neku curu koja je nestala, štatijaznam, bacim ja pogled - post iz 2012, ladno ljudi ni ne gledaju šta šire... tako i ovo, pesto dina gore-dole...

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema većeg zla od katoličke crkve

 

i sve je to sranje za ovo

https://sr.wikipedia...Цариграда_(1204)

 

Vatikan treba spaliti, ne muslimanske države

 

A u stvari si mislio da treba spaliti i jedne i druge, nego si turio 'ne' da kontrastom naglasiš vatikansko zlo. :o

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu ovai Milan Vucicevic heit prema uvazenom clanu brtu Brtislvu? Zamalo si se udavio kod triatlona il si ozloedzen na SW sto nece zaedno da okrecete pedale na sobnom biciklu, Jasar stail? :D

 

Mislim da zalazim po svim mracnim hodnicima i nista manje lavirintima sedam greha ovog foruma, ali tai gif nisam video...edino akoe bilo na Teretana temi...ali ono toe samo za naitvrdze...picketine klasicne of metal no pasaran

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...