Jump to content

Humor (i dalje bez HUMORA)


SkullKrusheR

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oebe me u O

 

zaoebi da postuješ opet će nam obrišu

 

 

Esam pričao ovaj vic

 

 

 

Dva fizikalca iz Crne Trave na pečalbi u Beogradu, rešili posle 10 dana rada i prve isplate dnevnica da naruče nešto za jebanje, i dođe prostitutka, krenu oni oko nje, skine se, kad ono ima muške genitalije. I oni posle kratke ad hoc konsultacije odluče da nastave, šta je tu je...

 

I završiše, ode on(a), i sede zamišljeno, puše cigaru, piju pivo... I jedan kaže drugom: ''Izjebasmo čoveka.''

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oebe me u O

 

zaoebi da postuješ opet će nam obrišu

 

 

Esam pričao ovaj vic

 

 

 

Dva fizikalca iz Crne Trave na pečalbi u Beogradu, rešili posle 10 dana rada i prve isplate dnevnica da naruče nešto za jebanje, i dođe prostitutka, krenu oni oko nje, skine se, kad ono ima muške genitalije. I oni posle kratke ad hoc konsultacije odluče da nastave, šta je tu je...

 

I završiše, ode on(a), i sede zamišljeno, puše cigaru, piju pivo... I jedan kaže drugom: ''Izjebasmo čoveka.''

 

ja nikako taj da ukapiram, čuo sam ga u više sličnih interpretacija ali n'umem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa usracu ga ako budem objasnjavao.

 

Sa juznjackim akcentom izjebAsmo coveka bas onako milozvucno dodje, a generalno se to kaze tako u razgovoru kad neko nekog zajebe za neki poso npr, izjebase coveka.

 

I van toga ima tuneku vrednost brt, sama konstatacija mi je urnebesna, ali ne mogu da se pohvalim da sam pokusao da ga ispricam nikom severnijem od Smedereva :D

 

 

Toe to, sumira dogadjaj potpuno. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...