Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

inflamacija je baš ljupki izraz za plamenobacanje po imigrantima :D

 

Ali hit mi je 'migrant', kako sad svi govore migranti migranti, u životu nisam čuo tu reč bez 'i' na početku, dvaput izgovori Vučić u vestima i to je to, reč imigrant više ne postoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se sećam dobro definicije, Emigriraš iz Sirije, Imigriraš u Njemačku, a Migriraš kroz Srbiju

 

To se i na srpskom tako koristi? Meni zvuče kao juče od Angele Merkel da su ga pokupili. Gde si se sreo sa tom definicijom, iz istorije, geografije? xD

Mada što se pa i ne bi koristilo, stručna terminologija, demografije pičke materine

 

 

I ja sve vreme vozim u glavi tup turuRUrum turum turuRUrum aaAAAAAAaaaaa aaa!

Oni su tek pobedili kako su ga upotrebili, Viking osvajač = imigrant xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad i negde sam u školi naučio to, jebati ga ako znam tačno koji je predmet u pitanju bio

 

ali da, mislim da to svuda važi, kad zapališ odavde ti si emigrant a kad se doseliš u Kanadu njima si imigrant

 

da...sto se tice ove krize - sa nase tacke gledista, neki su izbeglice, a oni koji nisu (tipa oni iz bangladesa i pakistana) su emigranti koji su ilegalno usli u zemlju (imigranti ne mogu biti posto nemaju nameru da se kod nas stalno dosele).

 

sa eu-sengenske tacke gledista su neki izbeglice (od juce su to formalno sirijci iskljucivo, ako sam dobro shvatio), a ostali su ilegalni imigranti, cim su nezakonito usli u grcku koja je u sengenskoj zoni, jer im je cilj da se nastane u sengenskoj zoni (makar to bila britanija, ali nije bitno, zajednicki je problem tih zemalja).

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ne zna sta bi, hoce da pomogne, a ima i ne treba mu - roditelji eventualno, odnesite im nosiljku (kengur, marama sta god) za bebe jer zene nose decu ugl na rukama ceo put.

 

Ne treba nosiljka, to im je u skladu sa religijom.

Ti njoj nosiljku, ona tebi bombu. Glup smo mi narod, dobri prema svima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje su oci izvan svakog zla

 

za razliku od tvojih

 

To te ostavlja van dometa za nevažna zla!

 

Ti njoj nosiljku, ona tebi bombu. Glup smo mi narod,

 

Da znaš da jesmo :haha: :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...