Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Ja kad sam je prelazio 2010. bio jedini na prelazu i naš policajac me kaznio što se nisam zaustavio na znak STOP koji je pričvršćen na njihov kontejner u kome sjede, dok je on stajao na putu i čekao me da kao jedino vozilo priđem njemu. Znači, trebalo je da stanem na 2 metra ispred njega, zaustavim se 2-3 sekunde i onda dođem do njega. Sam na granici.

 

True story.

 

Naravno, na albanskoj (kosovskoj) strani - sve po propisu, dobar dan, dobro došli, želimo vam lijep boravak i to sve.

Edited by Descender
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrhovni bot otišao na neku konferenciju u London, baš povodom tog talasa na proleće što se očekuje

 

po zapadu se prethodnih dana pisalo da će nam Evropa ponuditi pare da prihvatimo nekih 100 soma peščanih crnaca, ali vrhovni bot rek'o kara banana, možemo par desetina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obično me zabole za botove, to su neki bednici koji za topli obrok pišu budalaštine.

Ali, malopre sam pročitao nešto što nisam mogao ni da zamislim da nekome može da padne na pamet: "Srbija treba da primi izbeglice iz Sirije i Iraka, jer nismo vraćali ni izbeglice iz Hrvatske, Bosne i sa Kosova".

 

 

pa majku vam jebem degenerisanu maloumnu smrdljivu

 

Не баш за топли оброк, боље су плаћени од већине.

 

http://rs.n1info.com/a132045/Video/Zasto-Babic-trazi-ostavku-Pavicevica.html

 

Као неко дебело дериште, какав дегенерик мајко мила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da cemo i mi na prolece da dignemo ogradu ako Evropa ne bude znala sta da radi sa izbeglicama.Moracemo da primimo oko 20 000 u javnosti se prica oko 15 000 ali "mozemo mi verovatno da pokazemo jos vise odgovornosti,rada,truda,strpljenja,humanosti itd.." + ne treba zaboraviti sve one koje ce da nam vrate po zakonu o readmisiji.

 

A sto se napadanja tice,ne brinem se mnogo zna nas narod sa muslimanima :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavljaš bolidizaciju.

 

Samo da podsetim zabrinute yumetal građane da je letos preko 100k izbeglica prošlo kroz našu zemlju i da se nijedan napad nije desio, bilo je par tuča između njih ali nikoga od lokalnog stanovništva nisu napali. Zaista je fascinantno za kakve mentalne konstrukcije ljudi imaju vremena i energije.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavljaš bolidizaciju.

 

Samo da podsetim zabrinute yumetal građane da je letos preko 100k izbeglica prošlo kroz našu zemlju i da se nijedan napad nije desio, bilo je par tuča između njih ali nikoga od lokalnog stanovništva nisu napali. Zaista je fascinantno za kakve mentalne konstrukcije ljudi imaju vremena i energije.

 

Tako je care ti si najpametniji sta ovi kurac izmisljaju Svedsku i Nemacku i ovaj pre neki sto je zaklao volonterku,taj mora da je prosao negde drugde.

 

Nego care,i onaj sto se digao u vazduh u Parizu isto nikoga nije napao u Srbiji.

 

Mnogo si ti glup care da bi mogao nekoga da nazivas bolidom.

Edited by Speedz Maniac
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...