Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

šta je bre ovo sa poplavama opet

 

pričaju mi ljudi da je nešto sjebano kad je rađena Preljina i da od tada svaka malo ozbiljnija kiša napravi ludilo u Čačku i okolini

nikad voda nije dolazila do hale, a u poslednje tri godine se to događa čak dvaput

Share this post


Link to post
Share on other sites

primera radi, u nemackoj ti na birou kao regularno zanimanje nude prostituciju, to mi se ne svidja jedino

s druge strane pozitivnih strana je bas dosta

 

to sam ja hteo danas da prokomentarišem, sećam se priče, ponudili ženi regularno posao preko službe, ona odbila i izgubila pravo na pomoć ili štaveć... ne znam tačno koji posao beše, dal eskort ili tako nešto, na isto mu dođe... kod nas brišu ljude sa biroa kada sa visokom spremom odbiju posao koji zahteva da radiš stojeći 10 sati dnevno 6 sati nedeljno - znači koji nije u skladu sa zakonom o radu, pa vi smislite šta bi sve kod nas donelo legalizovanje prostitucije... ovde zakone ne pišu pismeni ljudi, ovde se zakoni i ne primenjuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je s poplavama? evo me sad kod kuće u Čačku, dešava se to da ljudi nisu reagovali na vreme, srušeni su nasipi koji nisu ni za vreme prošlih poplava obnovljeni, opet poplavljena atletska, moto klub, a ide i na halu, šatro brane, a kad su videli da pljušti kiša, niko se nije mrdnuo dok se nisu probudili u vodi, Vučić i Velja isparadirali i to je to, kuće, klizišta i odroni dominiraju, fun times, sela se i dalje uništavaju, imamo hemijski neispravnu vodu, al ono, izađimo svi na izbore

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta je s poplavama? evo me sad kod kuće u Čačku, dešava se to da ljudi nisu reagovali na vreme, srušeni su nasipi koji nisu ni za vreme prošlih poplava obnovljeni, opet poplavljena atletska, moto klub, a ide i na halu, šatro brane, a kad su videli da pljušti kiša, niko se nije mrdnuo dok se nisu probudili u vodi, Vučić i Velja isparadirali i to je to, kuće, klizišta i odroni dominiraju, fun times, sela se i dalje uništavaju, imamo hemijski neispravnu vodu, al ono, izađimo svi na izbore

Pa ono, živite u gradu koji je 25 godina u bedi. Najbolje nemojte raditi ništa da to promenite, sedite kod kuće, sve će biti ok

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead man drinking, jbg, ovde su ljudi takvi da je po njihovom najbolje ne sprečiti ništa, ne raditi ništa, nego sačekati i zakukati, grad je propo odavno, a sad još i tone, situacija je užasna, al možda ako skupimo tamo negde dovoljno lajkova sačuvamo Borčevu halu i izrilja se atletska staza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brte Alvaro, sta kaes na razmontiravanje kanarinaca od strane brta Osmana Dembelea? :)

 

Žalio se sinoć jedan frend da je zamalo otišo u Ren da gleda utakmicu, kaže karta 27 evra mu nuđena. Jebiga, posle 16 utakmice bez poraz, došo poraz u kup i ova bruka u bretonski derbi. Zabolelo, kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dembele rsum pravi po Francuskoi, tue nedje po talentu i trenutnoi umesnosti sa Zivkovicem prepodobnim vezano suspendovanim...Ren katastrofalno igra i muci se, kad ih zatvore bunker stail...ali sace sve otvorilo, rani gol...posle par kontri - i cap :)

 

Naci tankosava pratis Nant? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo, jebiga, ranije što sam išao na utakmice, ono je bio nula fudbal, pa sam batalija. Ovuj sezonu sam pod obaveze od jesenas, pa nemam ni vreme, mada me pozovu nekad Francuzi. Nije baš ni jevtino. Svake godine Kitin sastav dobro odigra prvi del sezone, obezbedi si opstanak i posle lagano. Će vidimo sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...