Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Inače, to loženje na siledžije sam stvarno mislila da je nemoguće i da jebeno nema tako retardiranih riba

Međutim, sestra imala neku drugaricu koju je našamarao dečko

Zakukala joj i ova normalno reaguje (prebije mrcinu :haha: )

Par dana kasnije ova se pomiri i još je bila u fazonu pa nije trebalo to da radiš, dobar je on, desilo mu se jbg brt

'Prebila bih i nju, ali već joj je dosta što je retardirana, a i ima ko da je bije, nek se tera u kurac'

 

Zene nisu verne metalu!

nisu intelektualno osposobljene, šta će jadne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je instinkt da uzmeš AK47 .

Nije ali jeste da uzmeš m70AB2, valjda, oca mu jebem, i sve generacije oružara i minulog rada crvene zastave u Kragujevcu

Edited by Vresište

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ko jebe i mene što moram da sam dežurni ženobranitelj, al jbg dosadno mi je

Muške teme je izraz koji ne mogu da smislim, ne kontam kakve veze imaju nečiji afiniteti i interesovanja sa polom

Inače, upravo mi je na jutjubu iskočila reklama za uloške, neka curica priča kako joj govore da ne treba da igra ragbi jer je to za dečake :haha:

Ja igram nba na soniju sa drugaricom :wub:

Rekla bih da su ovi stereotipi istiniti na manjem procentu devojaka, ili ja imam sreće da sam okružena ovim normalnijim :bigblue:

Istiniti su na velikom procentu žena, izuzetno često kod onih koje misle da su van stereotipa. Razumem šta hoćeš da kažeš, bilo je ovde zajebancija na račun ženobranitelja, ali društveno-kulturološka uslovljenost je takva da nastaju pomenute polne podele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj tekst je izasao sada jer je dobar trenutak, ljudi su vec popaljeni.

 

A taj stav ne ne odobravam nasilje nad zenama ali ovo sve sto zapravo vodi u to je ok - je licemeran. Ne kazem da ce ovakav tekst stvoriti ubicu ili silovatelja, ali se vrlo aktivno stvara drustvena prihvacenost takvih ljudi.

 

I deo ste toga i kad se smejete, kolko god se ogradjivali

 

O demone, da, nije isto lozenje na fizicke atribute i zena koja se vraca partneru koji je zlostavlja.

Ovo prvo mozes nazvati instinktom ali ovo drugo je patologija koja nastaje prvo zvog nacina vaspitanja, a posle na to dodaje drustvo pa i taj partner i dete i sta sve ne.

 

Dzaba to sve kada nemamo nikakav sistem podrske niti zastite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto su ga lecili od suicidnosti... Trebao je lepo ds se rokne, a ne zenu da ubije i sebe ne. Neka, ce se provede u zatvoru.

Jadnica, nike uspela da mu pobegne. Ali sebi je on vene plitko prerezao, sta, ostao bez snage? Kako se niko od tih suicidnih idiota ne rokne tako sto ubode sebe lepo u vrat i tu isece venu ili arteriju ili sta vec..

 

Sama ta ideja da imas pravo da posedujes neciji zivot, da imas pravo da nekome uzmes zivot, i to razmisljanje da ti je zivot nesta duzan pa da uzmrs stvari u svoje ruke.. To je kod nas, na zalost, standardni obrazac ponasanja. Koliko puta se cuje i ono roditeljsko "ja sam te stvorio, ja cu da te ubijem".

To je iz iste bajke kao "ona je kriva za XY, kurva, ne zasluzuje da zivi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A napadali ste me pre koju godinu, kada sam rekao da se zalažem da mediji budi pod izvesnom kontrolom. Nisam mislio samo na antidržavno delovanje, nego i na ovakve boleštine. Iskreno, meni su novinari sa onim: "Ja pa ja", gori od lgbt udruženja (njih imamo samo jednom godišnje), a mislio sam da nema ničeg goreg od klimakterične Rade hronike, i vanserijski klimakterične Mire Adanje Polak, ali eto, pojavi se Vučićević.

Vučićevića treba uhapsiti samo po osnovu vređanja javnog morala, pa posle sve ostalo.

Gadnije spodobe ja ne videh zadugo, treba da glumi u Game of Thrones, ljudi bi ga mrzeli više od Džofrija.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav li je bio Tadić, njegova je otišla u manastir...

 

EDIT: Možda konta da oni mogu svakoga da sakriju.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Međutim, sestra imala neku drugaricu koju je našamarao dečko

 

pa kako drugacije da ga postuje kao muskarca ako joj ne pripali par samara? ni jedna zena ne voli kad je muskarac pickica, i svaka voli da bude disciplinovana. u ostalom, sta je pricam tu su razni religijiski autoriteti, pun je youtube tog vaspitanja. ;-)

 

---

 

na ovom videu se vidi sta je "normalno" za koga a srbija je nazalost bliza drugom delu snimka.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EpDnw4Wevxs

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...