Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Ovaj razlaz i buducnost VB moze da pocne da se prati tek kroz neke dve godine ili malo ranije,do tada neka brigu brinu berzanski mesetari.

 

Sledeca ce biti Italija.

 

Najvise ce da ga najebu Grci kada ih Svabe budu napale kada sve ode u tri lepe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam bas za 2, pre ce biti za 4-5 da se vide neki konkretni rezultati ovog ishoda. Ja mislim da nema nista od toga da bilo koja vise zemlja izadje iz EU. Realno, VB je bila fazon "do clanka" u EU, nisu se nesto preterano cimali da saradjuju, dok su svi ostali do guse u dugovima i kreditima prema nemackoj i ekipi. Nemci drze za muda vecinu i nema nista od toga da neko izlazi iz EU. I ako izadju, ima da prsnu ekonomski te zemlje, bez oporavka. Jedina opcija je da izbije jos jedan rat pa da se sve resetuje, ali i od toga slaba vajda, nikome to ne odgovara. Da se razumemo, meni se EU ne dopada previse kao trenutni oblik, previse EU kontrolise drzave clanice na njihovom unutasnjem nivou. Da je EU onakva kakva je zamisljena, bilo bi super. Ovako ispada da dve drzave legalno vladaju Evropom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga najveci kreten se javio,ti si mali mnogo glup da bi nekome mogao da se smejes,mozda ti mislis da si pametan,ali nisi,jbg,sta da se radi nisi ti kriv sto si kretenko..

 

Ajde "pametnjakovic" nauci nas(kako ovo zvuci) koji to desni pokret u Evropi nije naklonjen i nije podrzao Srbiju?

 

Ajde "pametnjakovic" nauci nas(kako ovo zvuci) koji to desni pokret u Evropi nije naklonjen i nije podrzao Srbiju?

 

Jel to NF u Francuskoj ili mozda NPD u Nemackoj?Ili da nije mozda Britanska Nacionalna Partija?Mozda Slovacka Solidarnost koja je juce pozvala Srbe na svoj protest protiv Brisela i na cijem se protestu moglo videti mnogo srpskih zastava.Da nisu mozda Poljski Nacionalisti nepriljateljski raspolozeni prema naam ili Ceska Radnicka Partija?

 

Meni se cini da su oni mnogo vise priljateljski raspolozeni prema nasem narodu nego sto si ti i par debila ovde,glupih ko ona stvar.

Edited by ManiaC
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da na primer prosecan nemacki desnicar bez obzira da li pripadao NDP i Alternativi ili zastupao otvoreni NS kao Krv i Cast vise podrzava srpski narod nego prosecan liberal koji posecuje Savamalsko steciste narkomana.To su verovatno i jedini srpski priljatelji u Nemackoj.

 

A da ne pricamo o Slobodarskoj Partiji Austrije na primer koja umalo nije pobedila na predsednickim izborima ove godine i o njenom predsednikom Straheu koji nosi srpske brojanice ili Nacionalnom Frontu u Francuskoj koji je obecao da ce povuci priznanje Kosova i Metohije kada dodje na vlast.

 

Mislite o ovome kada budete slusali Burzum sledeci put :haha:

 

Ali kome govoriti,jasno se vidi ko je kakav covek kad mu je bitnija supa u Savamali nego kulturno istorijski spomenik iz 15 veka..(Ne morate da "fixed" ovo dovodeci u vezu sa Vargom)

Edited by ManiaC
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da smo u slicnoj situaciji kao britanci, bukvalno bi imali istu situaciju po ulicama kao i oni sto sada imaju. Svako bi se prsio da je veliki Srbin, balije nazad u tursku, siptari nazad u albaniju, madjari mars u madjarsku i tako to ... Sreca pa necemo imati ni 1% sanse da se pitamo nesto i da imamo bilo kakav slican referendum ni u kakvoj buducnosti. Ali da su britanci naci oriented govna, oduvek su bili. Nista me ne cudi ovo. Sad su samo pokazali celom svetu malo otvorenije, nije ko da niko ne zna kakvi su

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...