Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Da, viš, iz ovog ugla više dođe kao raskrečene rečne noge među koje jebe ogromna planinska kurčina. A imaju i rep, jer je neka dobra mačka u pitanju.

 

jbg

 

De si Mauzere kućo stara, sanjao sam te pre neko veče, kao sreo te ja na Banovom Brdu, kažeš došao si, tu ti živi devojka, pa da je pokupiš, da je prošetaš malo, po Brdu i šumi. Ja te pitam kojim autobusom si stigao, ti kažeš 60icom tebra.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su zemlje u kojima se ateizam kažnjava smrću:

 

1. Afganistan

 

2. Iran,

 

3. Malezija

 

4. Maldivi

 

5. Mauritanija

 

6. Nigerija

 

7. Pakistan

 

8. Katar

 

9. Saudijska Arabija

 

10. Somalija

 

11. Sudan

 

12. Ujedinjeni Arapski Emirati

 

13. Jemen

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako mudo, pogotovo za faks za koji vazi "da ga nije zavrsio samo ko ga nije upisao". ;) cela pa fama kako je seselj inteligentan je za retardirane.

 

Ne moze da se spori da je Seselj izuzetno obrazovan covek,to mu ne spore ni njegovi najveci nepriljatelji.E sad ima gibanica nacionalista koji ga uzdizu u nebesa.Za mene je on samo korisna budala.Te price o njegovim dobrovoljcima u ratu su go kurac,jer ko god da je bio u tom ratu zna dobro kolika je bila upotrebna vrednost njegovih "Cetnika".Seselj je gibanicar,mene je jako razocarao kad je rekao da Nedica ne treba rehabilitovati.

 

Inace u poslednje vreme tako pricam sa ljudima od kada su ga oslobodili i ti ne bi verovao ko ce sve da glasa sad za njega od totalno apolitcnih ljudi koji nikada nisu ni glasali a imaju 27 godina do dojucerasnjih glasaca Borisa Tadica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...