Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=04&dd=07&nav_category=78&nav_id=1117239

 

"Poreski legalne mere ne smeju da se mešaju sa kriminalnim radnjama", podseća Šeling.

 

Nemački medij smatra da su optužbe panamske vlade da se radi o ciljanom klevetanju zemlje utoliko razumljive jer i u samoj Evropi i dalje postoje poreske oaze: Luksemburg, Irska, Malta, britansko ostrvo Džersi ili Holandija klijente privlače ogromnim poreskim povlasticama. Isto važi i za američke države Delaver, Nevadu i Vajoming, što prema Dojče veleu možda može i da posluži kao objašnjenje zbog čega fiktivnih firmi poznatih Amerikanaca nema u toliko velikom broju u Panami.

 

 

k'o što rekoh pre neki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki degenerici napakovali trimere neke nadrkane i kose travu u vrticu iza zgrade, ubijaju, kao 40-50 mesersmitova u komadu. Zvoni. Ne cuje se kad im psujem majke, glasniji su trimeri. Prosli put kad su popravljali krov poplasio sam decu, povukli su decu u zadnji deo vrtica, tamo prema autoputu... Tad se cepao Baltik sa limunom, tri i vise litara, a sada samo dostojanstveno. Dacu im fore do deset, posle idem u zezanje sa mojom novom ekipom...

 

hqdefault.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim ona lopina skupio potpise,dal ce da mu svira Betoven u bajbokani.Misli da ce da dobije poslanicki imunitet,al ce da ga naguze u tvorza.

 

Samo pare da mu se oduzmu sto se nakrao da kupimo rakete da gadjamo siptare i hrvate

  • Downvote 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

08.30

- 'alo

-Dooobar dan, da li cete dati podrsku nasem Aleksandru Vucicu na predstojecim izborima

 

09.07

-Dobar dan, moje postovanje, da li cete podrzati demokratsku stranku...

 

10.00

- Alo mrs u picku materinu

- sram te bilo

- izvini mama

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je da Radulovicevci nemaju para za kredit

 

Znas sta mene fascinira, sto se bavis sa DJB koji nisu u vlasti i nisu na funkcijama a ne bavis se Vucicem, Djilasom, Pajticem, Dinkicem i njihovim tajkunima koji su osvedoceni lopovi i unistitelji Srbije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neku nedelju otišo s malim na buvljak i malom se pripiša na semaforu. Reko' ajde nije lepo na sred ulice vidi ima Toi-Toi. Kad ne lezi vraže...

Brate,ovo mora da ti bude i u glavi da ovoliko ispromašuješ.

20151220_142452_zpsnt4ryaji.jpg

Da bude grđe slikah onaj koji je bio u boljem stanju od dva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...