Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

nisam primetio da su o ovome pisali:

 

Zasto se o ovome cuti? Jos nekoliko stvari koje ne mozete procitati u novinama: U ulici Gavrila Principa je ispod kola pored prihvatilista nadjen kalasnjikov i rucna bomba, autisticnog decaka su izboli u skolskom dvoristu osnovne skole Isidora Sekulic. Napadnuto je jos nekoliko ljudi u Savamali, ukljucujuci i 1 novinara, srecom bez ozbiljnijih posledica. Sve ovo desilo se u proteklih mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbi ne rade takve stvari, šta ti je :P U mom rodnom selu su sevali noževi na sve strane proteklih godina a nisam nikad video vesti o tome, jer to je onako potpuno normalno. Ne znam da li ćete mi poverovati, ali dešavalo se da neki Srbin izbode Mađara, mada je uglavnom obrnuto pošto nas terorišu oni u našoj zemlji. Evo udavih se u sarkazmu :haha:

 

Čitam vest o povećanju minimalca na 130 dinara, a komentari su neverovatni, botovi su udarili punom snagom, evo osećam se kao da živim u najboljoj zemlji na svetu, ekonomski naravno. Kako nas lažu ovi iz EU da smo najgori na kontinentu, ali kad pročitam komentare ljudi (?) onda mi je jasno da su oni samo ljubomorni.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj brat je video pre nedelju dana u blizini železničke stanice potpuno krvavog čoveka, kaže glava mu bila kompletno krvava i majica mu bila natopljena... Utrčao je u gradski prevoz, nešto je natucao na engleskom, pa prešao na nemački, pokušavao da objasni šta se desilo, i tu se našlo par Cigana od kojih je jedan znao nemački, i preveo je da lik kaže Švajcarac, da su ga prebili i uzeli mu 6000 evra.

 

Sad, da l' laže on, Ciganče ili je sve istina, ko će ga znati, al' bio je krvav ceo, a teško da nigde nijedne rane.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam vest o povećanju minimalca na 130 dinara, a komentari su neverovatni, botovi su udarili punom snagom, evo osećam se kao da živim u najboljoj zemlji na svetu, ekonomski naravno. Kako nas lažu ovi iz EU da smo najgori na kontinentu, ali kad pročitam komentare ljudi (?) onda mi je jasno da su oni samo ljubomorni.

 

Botovi su uvreda za iole zdrav razum, ali SNS botovi su uvreda za univerzum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...