Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Коки, ти стварно мислиш да ми ништа не знамо о непријатељу, да ми немамо све информације о њима?

О банди, тим уметницима, интелектуалцима...све се, бре, то коље у буљу.

Ти мени не верујеш?

Ти мислиш ако су ме пензионисали да ништа не знам шта се догађа?

 

Ликвидираше Ранковића...Ћећа оде...

Море, одговараћете једног дана пред историјом.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovi aktivisti iz zapadnih zemalja što dolaze u Srbiju, Grčku, pa eto i u Francusku kao da pomažu.... White savior trip, teške debilčine. Naravno sve ovo je posledica decenija ispiranja mozga multikulturalizmom i nabijanjem rasne krivice zato što su beli, ajde da razumem za Nemce, Francuze i Britance, ali ubedljivo najgora situacija je u Švedskoj koja veze nije imala sa nekim zločinima nad drugim narodima.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rs.n1info.com/a193232/Vesti/Vesti/Vulin-Vreme-je-za-drasticnije-mere-protiv-migranata.html

 

Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije Aleksandar Vulin najavio je da će od Vlade zatražiti konkretnije mjere za smanjenje nekontrolisanog priliva migranata u Srbiju, navodeći kao mogućnost postavljanja određenih prepreka.

Vulin je naglasio da će to učiniti odmah po povratku premijera Aleksandra Vučića iz dvodnevne posete Parizu.

 

bas slucajno to sto je isao u pariz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, sad ce zid da napravi kod nas, a onda kad taj zid ne bude radio, Srbija ce biti okrivljena sto ne uspevamo da zadrzimo izbeglice van Evrope :haha: Klasicna patka i svaljivanje krivice

 

Trivia: Juce na casu Nemackog gde idem, dosao Sirijac neki, elektricar je, izbeglica naravno. Fura najnoviji iPhone i iPad, ne zna rec engleskog i namuca vrlo malo Nemacki i kaze samo Arabish zna. Odjednom krenuo iPad da mu vriste neke hodze na sred casa, ja reko, evo gotovo, snakbar, em budala sela pored mene, kad on lik krece na sred casa da cita molitvu na glas i boli ga kurac za ostale. Mi ga gledamo, izneverovali :haha: Kakva kurac kultura, stoka bre, naviklo to tamo da se ponasa kako hoce, i sad isto to radi gde stigne.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, sad ce zid da napravi kod nas, a onda kad taj zid ne bude radio, Srbija ce biti okrivljena sto ne uspevamo da zadrzimo izbeglice van Evrope :haha: Klasicna patka i svaljivanje krivice

 

A ako zid bude radio, bice klasicnog evropskog zgrazavanja, vidi ove Srbe divljake genocidase, samo bi zidove da grade, toga nema kod nas..

Govna smo kako god da okrenes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trivia: Juce na casu Nemackog gde idem, dosao Sirijac neki, elektricar je, izbeglica naravno. Fura najnoviji iPhone i iPad, ne zna rec engleskog i namuca vrlo malo Nemacki i kaze samo Arabish zna. Odjednom krenuo iPad da mu vriste neke hodze na sred casa, ja reko, evo gotovo, snakbar, em budala sela pored mene, kad on lik krece na sred casa da cita molitvu na glas i boli ga kurac za ostale. Mi ga gledamo, izneverovali :haha: Kakva kurac kultura, stoka bre, naviklo to tamo da se ponasa kako hoce, i sad isto to radi gde stigne.

 

Ti si beše, dok nisi "zapalio", furao neke neo-liberalne vrednosti (ispravi me ako grešim)?

Kladim se da bi i Fapril tako razmišljao, kad bi otišao negde, ali kad bi se u Srbiji tako nešto desilo, i neko bi reagovao (eto, ovako kao ti... tim rečima), odma bi bilo "balkanska seljačino... prostačino... fašisto...".

 

Apropo migranata, što se tiče Francuza i Engleza, uopšte mi ih nije žao. Nek ih preplave. Nemca mi je donekle žao, jer kad su god švabe imale imperijalne pretenzije, nisu to krili, nego napadali otvoreno, pa ko pobedi pobedi. A ne tapšali po ramenu, smeškali se, pa zabadali nož u leđa.

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si beše, dok nisi "zapalio", furao neke neo-liberalne vrednosti (ispravi me ako grešim)?

Kladim se da bi i Fapril tako razmišljao, kad bi otišao negde, ali kad bi se u Srbiji tako nešto desilo, i neko bi reagovao (eto, ovako kao ti... tim rečima), odma bi bilo "balkanska seljačino... prostačino... fašisto...".

 

Ne lupetaj.

Edited by Demon Seed
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...