Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Elfe, mislim da si me pomesao sa nekim, nikad nisam furao libtardizam koji ti tu opisujes. Naravno da bih osudio slicno ponasanje i u Srbiji, gde god. Osudjujem Svedjane sto se ponasaju kao pickice po tom pitanju recimo. Donekle podrzavam liberalizam, ali ne u toj meri da mi je sve prece i bitnije nego sopstvena drzava ili drzava u kojoj zivim. Naravno da cu da postujem kulturu zemlje u kojoj zivim i koja mi daje lovu da zivim i sistem koji funkcionise, a ne da idem i da nosim svoje veliko srpstvo i da se bijem sa siptarima, hrvatima i ostalo, kao sto pojedinci rade. Za takve i dalje mislim da su debili i da predstavljaju Srbiju u najgorem svetlu i nicemu ne doprinose.

Isto tako sam, na primer i kontrasta radi, skroz ok sa jednim Libijcem, Medi se zove, super je lik, izbego je kad i ostali odatle, ali on je normalan i ponasa se normalno, postuje Evropske vrednosti, ne namece nikome nista, ne ponasa se kao divljak, dok je on samo jedan koji se tako ponasa od njih 100 koji prodju kroz sistem. Nije se moj stav nista promenio odlaskom u Nemacku.

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa ondak se izvinjavam.

I da, u principu se sve slažemo. Naravno da treba da poštuješ svačiju kulturu i državu, gde god bio. Pri tome, mislim i na muslimansku.

Pozdravi brata Libijca! :pivopije:

 

@Demon

Šta si se osek'o? ;) Jesi se našao prozvanim?

Ajde, ako već oćeš da iznapušavaš nekoga, budi malo kreativniji, balkanska sirovino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa ondak se izvinjavam.

I da, u principu se sve slažemo. Naravno da treba da poštuješ svačiju kulturu i državu, gde god bio. Pri tome, mislim i na muslimansku.

Pozdravi brata Libijca! :pivopije:

 

jbt koji si ljubitelj mira i stabilnosti, drugih nacija, kultura i vera brt

bravo!

da je bilo vise takvih kao ti, mozda se ne bi ni zaratilo

 

Kladim se da bi i Fapril tako razmišljao

 

Fapril je u fazonu nepostovanja nicije kulture..

u sustini smrt svima

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zbunjen sam, leba mi. Između dve vatre, između ekstrema koji se ni počemu ne razlikuju osim po fizičkoj snazi i nivou poznavanja opšte kulture. Ovi jedni su u stanju da tuku i psuju one druge. Oni drugi su ovladali čarima hedonizma, brinu samo o sebi, svojim potrebama, nagonima i ni o čemu drugom."

 

pa da, pederi ne umeju da se potuku, izbegavaju poreze, ostavljaju gomilu djubreta iza sebe, a huligani nikad nisu pomislili da se napiju pre ili posle utakmice, dunu neki dzoint, mozda ako ostane kinte, plate nekoj kuravi blowjob, jednom recju prepustiti se carima hedonizma

 

oh wait

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zbunjen sam, leba mi. Između dve vatre, između ekstrema koji se ni počemu ne razlikuju osim po fizičkoj snazi i nivou poznavanja opšte kulture. Ovi jedni su u stanju da tuku i psuju one druge. Oni drugi su ovladali čarima hedonizma, brinu samo o sebi, svojim potrebama, nagonima i ni o čemu drugom."

 

pa da, pederi ne umeju da se potuku, izbegavaju poreze, ostavljaju gomilu djubreta iza sebe, a huligani nikad nisu pomislili da se napiju pre ili posle utakmice, dunu neki dzoint, mozda ako ostane kinte, plate nekoj kuravi blowjob, jednom recju prepustiti se carima hedonizma

 

oh wait

 

kako si pristrasan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...