Jump to content

Gradski prevoz


Јарослав

Recommended Posts

ovi sa karaburme idu pored bogoslovije pa dole na most i dalje redovnom trasom :)

ja izasla stanicu posle mosta standard, presla ulicu i cekala kao luda 10min, na kraju se ispostavi da ne idu tuda nego nastavljaju ka gore negde, izgleda pored PU, nemam pojma...sad cu da trazim po netu

 

evo nasla sam

http://www.busevi.com/izmene-na-linijama/2816-izmene-na-linijama-broj-33-48-zbog-radova-u-ulici-zdravka-elara-od-2605-do-31052016

http://www.busevi.com/izmene-na-linijama/2818-izmene-na-linijama-broj-16-23-25-zbog-radova-u-ulici-vojvode-micka-krstia-od-2805-do-06062016

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh juče sebi ajde kao da se vozim autobusom, nisam odavno, a bio sam u nekakvoj žurbi. I da ne kupim kartu, razume se, jer u poslednje vreme se prelepo osećam kad zajebem sistem.

I nahvataše me komunlani policajci, pička im materina. Izvukoše me iz vozila kao prostitutku, jedan me držao za ruku, drugi blentav, nešto razgovarao sa kontrolom. Ja iskoristih priliku pa iz sve snage udarih u glavu ovog prvog.

Pade pandur na trotoar, a dok mu se kolega pribrao, ja uhvatih maglu. Hteo sam posle 15 min da prođem pored stanice, da im dobacim nešto kao u fazonu gde ste drkomani i slično, ali ajde... Crkli majci obojica.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuj, svejedno nisi u pravu i tvoj postupak je pizdunski

 

jedno je da covek zbrise kontroloru, jebiga takav je zivot

ali fizicki nasrtaj na bilo koga zasluzuje kaznjavanje i to debelo

 

 

mada, kao gradjanin koji ceo jebeni zivot placa markicu i kartu za nocni (otkad radnicka ne vazi za nocni, pizda im materina) takve kao ti smtram da treba uvostiti ko vola u kupusu

ono, pravite nas ostale budalama, idi peske noge vam otpale dabogda

 

bilo bi lepo da ima neki snimak neke sigurnosne kamere ili st avec,

i da te tako sledeci put uhvate sa pravim pandurimai ono, a ti si onaj pametnjakovic

lele, fizicki obracun sa uniformisanim licem cccc

 

to stio ima bahatih govana u uniformama io na polozajima, ne znaci da su svi takvi

i 90ih je bilo pandura koji nisu tukli gradjane i studente

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od minulih izbora kao da svesno idem iz greške u grešku... A za poresko ću da angažujem Kuruza, da završimo neku kombinaciju. Ne računam na popust, sisa je to stara ciganska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vudune izdrži, yumetal je uz tebe!

 

Komunalci su obična partijska policija i zaslužuju da ih ugazi milion Beograđana i ovih što žive u Beogradu, Obične stranačke prostitutke, gazi govna.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

uskoro ce Vrhovni oformiti odrede KomuNacija

sa odresenim rukama da sprovode zakon

lincuju svercere u gspu, lome ruke onima koji bacaju djubre kroz prozor stana ili prazne pikslu iz kola

zapisuju ko brise noge na otirac pre nego sto udje u ulaz

i kome vece cvece na prozoru

i kaznjavace vas putem administrativne zabrane

KomuNaci ce se regrutovati iz redova navijackih grupa

i prevazilazice ovlascenja zandarmerije

 

posao policije je i da vas ubedi da je bespomocna i glupava zastarela masina, tako je lakse delovati iz senki

i pratiti glasnogovornike

i pustati politicare da rade sta im je volja, kao i uvek

 

upozoreni ste

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...