Jump to content

Gradski prevoz


Јарослав

Recommended Posts

Smanjili font, pa stavili bela na narandžastu pozadinu, više se ne vidi iz autobusa koji je broj stanice, jebo im pas mater zaulavu, važno da cirkulišu parice u svim pravcima, da se menjaju table na stanici, iste takve, samo sa manjim brojevima i drugim bojama

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sta je utripovala? Svoja najosnovnija ljudska prava? Da sam se nasao tu u busu, ostao bih sve vreme uz nju dok god se ne razjasni situacija. Sto se neko ne stavi u njenu situaciju? Sta sad, ako si slep, ne treba da se vozis busom? Cime ces ako neces gradskim prevozom? Da ti drzava placa za taxi? Al' u ovoj situaciji nije drzava krivac na zalost, jer oni jesu doneli zakon da je dozvoljeno imati psa vodica u autobusu. Ljudi su govna, vozaci su govna, putnici su govna koji su je isterivali iz busa.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam čemu to sablažavanje, pa mi smo se odavno vratili u kameno doba što se tiče nekih ljudskih odnosa. Postali smo hladni i otuđeni jedni od drugih, a nije tako bilo. Sećam se 90tih, ljudi su koliko toliko brinuli jedni za druge, a danas svako gleda svoj problem i boji se da reaguje kada se nešto loše dešava slabijima. To je i jedan od razloga što smo otišli u kurac kao narod...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...