Jump to content

Gradski prevoz


Јарослав

Recommended Posts

Psi'ologija je to, kad se navikneš da smaraš ljude i probiješ taj led, onda nemaš kočnicu da smaraš ljude i van svog domena :D

 

Videli me da nisam mračni bradilko propasti naše, pa pretpostavili da nisam Musli, i startovale me...

 

Da sam na mestu onog profesora zavođenja, svim Tešama bih preporučivao da se zaposle mesec dana kao kontrolori, da prevaziđu frkicu od prilaženja ribama.

 

Tebi samo neke sekte zapadaju za cimerke :D

 

Verujem da misli na majku/babu/tetku, ako za sobu u studentskom domu kaže ''u kući'', onda je prsla :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam prsla, mater i baba su u pitanju :P

Mada su me i cimerke smarale u fazonu 'aaajde, pa šta ti fali, posti ta dva dana godišnje RADI REDA' ali njih sam na vreme oterala u kurac :bigblue:

 

i da, u obe sobe u koje sam bila do sada bila je makar jedna riba koja posti ceo post i to me plaši

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta, kad može Muhamed Suičmez, što ne bih i ja :D

Posle je i meni bilo krivo što nisam Allakhu Akhbar!, al' bio sam zatečen, da budem iskren. Napravio sam facu kao da vidim anomaliju u Matrixu, i onda gospoje zaključile iz toga da je dete zaboravilo. :D

 

će faće

 

Je l' to kažu Goranci? :haha:

 

Juce nisam bio u mogucnosti da otvorim mleko jer 'nece imati ko da ga pije sutra'..

 

Auuu

 

Kad smo kod Alaha, oždrao sam se alve danas :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...